СЕРХИО РАМОС РЕЖИРАО ПОБЕДУ СЕВИЉЕ: Хетафе поражен минималним резултатом
Фудбалери Севиље су савладали екипу Хетафе у гостима резултатом 1:0, у оквиру 30. кола ЛаЛиге.
FOTO: EPA-EFE/ZIPI ARAGON
Севиља је до победе дошла у првом полувремену, а једини погодак је постигао Серхио Рамос.
Хетафе се налази на 10. месту шпанског шампионата са 38 бодова, док је Севиља на 14. позицији са 31 бодом.
Гости су успели већ у петом минуту да дођу до предности, а у стрелце се уписао Рамос, који је погодио за 1:0.
Могао је некадашњи репрезентативац Шпаније да постигне и други погодак у 45. минуту. То је и урадио, али је његов погодак поништен због офсајда.
Хетафе је био бољи ривал у другом полувремену, нападали су домаћи фудбалери, али нису успевали да дођу до поготка.
Са друге стране, Севиља није упутила ни један шут у оквир гола.
Ипак, гости су успели да сачувају предност из првог дела игре и дођу до сва три бода.
Севиља у наставку такмичења гостује Лас Палмасу, док Хетафе иде на дуел са Рајо Ваљеканом.
БОНУС ВИДЕО МАЈСТОРИЈЕ ЗВЕЗДИНЕ "ДЕСЕТКЕ": Гол којим је Александар Катаи донео 5:0 против Радничког
Препоручујемо
ХАМБУРГ СЕ У СТИЛУ ВРАТИО У БУНДЕСЛИГУ: Некадашњи првак Европе је далеко од зоне испадања и не зна за пораз више од месец дана
СЕРИЈУ од пет везаних мечева чета Мерлина Полцина покушаће да продужи на "Мева арени" где је од 20.30 дочекује Мајнц.
20. 02. 2026. у 08:18
НАЈХЛАДНОКРВНИЈИ НОКАУТ СВИХ ВРЕМЕНА! Заборавио шест недеља живота због нокаута, а онда се вратио у ринг - и запрепастио свет (ВИДЕО)
Када би се правио избор за "Најбољи нокаут свих времена" овај који је пред вама можда не би победио, али би изазвао доста дискусија.
21. 02. 2026. у 14:16
"КОСОВО, СРБИЈА, УСТАНИТЕ!" Трамп поздравио и госте којих није било у сали
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп основао је Одбор за мир, али је већ на оснивачком састанку "Одбора за мир" запретио ратом. Претњу из говора поновио је и у авиону за Џорџију. Озбиљност показује и премештање носача авиона у источно Средоземље.
21. 02. 2026. у 09:40
Коментари (0)