КУЛУШЕВСКИ УДАРИО НА АЛЕГРИЈА: "Осећао сам се безвредно у Јувентусу"
Фудбалер Тотенхема Дејан Кулушевски говорио је за Енглеске медије о периоду када је играо у Јувентусу.
фото: ЕПА
Шведски репрезентативац је током мандата Андрее Пирла пружао солидне партије за "стару даму", али се ситуација променила од доласка Масимилијана Алегрија.
– Једва да сам почео неку утакмицу у Јувентусу у тих шест месеци. Осећао сам се ужасно, јер дајем живот за ову игру, тренирам напорно, а на крају гледам друге играче како играју на мојој позицији, који притом нису ни крила. Искрено, осећао сам се посрамљено и безвредно – рекао је Кулушевски.
Он од 2022. игра за Тотенхем и до сада је уписао 84 наступа и 13 голова.
БОНУС ВИДЕО: ЧЕТВРТИ ГОЛ НА 172. ДЕРБИЈУ! Моменат који је одушевио "делије"
Препоручујемо
НИКОЛА ЈОКИЋ НЕ ПРЕСТАЈЕ ДА ДОМИНИРА: Актуелни шампион је поново на врху!
13. 03. 2024. у 12:27
ЈОКИЋ ИМАО ПОРУКУ ЗА ПЕШИЋА КОЈА ЋЕ ОДЈЕКНУТИ: Селектор Србије отворио душу и открио све
12. 03. 2024. у 22:45 >> 19:26
ГРАДСКИ ДЕРБИ ЗА МЕСТО У ФИНАЛУ: Арсенал има предност из првог меча, али "плавци" се неће предати без велике борбе
Арсенал и Челси састају се у реваншу полуфинала ЕФЛ купа на "Емирејтсу", а домаћи тим у Лондону има благу, али вредну предност из првог меча. "Тобџије" су на "Стамфорд бриџу" славиле са 3:2 и сада им је довољан и реми како би избориле пласман у финале и напале први трофеј ове сезоне.
03. 02. 2026. у 07:00
ОПЕТ ЈЕ ЗГРОЗИЛА РУСИЈУ: Ево шта је сад урадила тенисерка из Украјине којој је Хрватска у срцу
Откако је рат у Украјини избио почетком 2022, Русија је дуго, када се о светским спортским вестима ради, била спомињана само као страна која трпи санкције због поменуте војне интервенције. Али једна украјинска тенисерка се (поново) побринула за другачије вести. И изнервирала Русе, изнова.
03. 02. 2026. у 15:34
"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
01. 02. 2026. у 09:13
Коментари (0)