ПУНЕ ТРИБИНЕ: Распродат стадион за 172. вечити дерби

08. 03. 2024. у 08:45

Фудбалски клуб Црвена звезда објавио је данас на званичном сајту да су све улазнице за 172. вечити дерби распродате и да више неће бити продаје улазница на стадиону "Рајко Митић".

ПУНЕ ТРИБИНЕ: Распродат стадион за 172. вечити дерби

FOTO: FK Crvena zvezda

Владала је велика потражња за највећу утакмицу српског фудбала, али је данас продаја и званично завршена.

 - Стадион ће бити пун, тако да очекујемо велику подршку за изабранике Владана Милојевића - стоји у саопштењу Црвене звезде.

Фудбалери Црвене звезде и Партизана одиграће у суботу од 17 часова на стадиону "Рајко Митић" утакмицу 24. кола СЛС.

Партизан је први на табели СЛС са 59 бодова, док је Црвена звезда друга са 58.

БОНУС ВИДЕО: ДРУГИ ПЕНАЛ ЗА ЗВЕЗДУ У ДЕРБИЈУ КОЛА: Овако је шампион изнова затресао мрежу ТСЦ-а

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТСЦ НАПАДА ТРИ БОДА ПРЕД СВОЈИМ НАВИЈАЧИМА: Тест у Бачкој Тополи ће бити још један у низу тешких за Суботичане

ТСЦ НАПАДА ТРИ БОДА ПРЕД СВОЈИМ НАВИЈАЧИМА: Тест у Бачкој Тополи ће бити још један у низу тешких за Суботичане

ДОСТА нас занимљив меч очекује у трећем колу Суперлиге Србије када од 20 часова фудбалери ТСЦ-а буду угостили Спартак из Суботице на "ТСЦ арени".

02. 08. 2025. у 07:40

Коментари (0)

БЕЗБОЛНЕ ОПЕРАЦИЈЕ У БУДНОМ СТАЊУ: Здравствени центар Прокупље добио најсавременији апарат за регионалну анестезију