"БОГ СИЛУ НЕ ВОЛИ!" Каква реакција тренера ТСЦ-а Жарка Лазетића на пораз од Звезде
ТСЦ и Црвена звезда су се састали у 23. колу Суперлиге Србије, а коначан исход изнедрио је интересантну изјаву домаћих, Жарка Лазетића..
ФОТО: М. Вукадиновић
Подсетимо, у врло занимљивој утакмици, Црвена звезда је савладала трећепласирани ТСЦ у гостима и тако, макар привремено, за два бода престигла Партизан (који игра са Железничаром из Панчева).
Говорећи за ТВ Арена спорт после меча, стратег ТСЦ-а је овако сумирао утиске:
- Честитам (Звезди) на победи. Прво полувреме... ми смо били нервозни са лоптом, али бранили смо се феноменално, Звезда је имала три шута. У другом смо били много бољи са лоптом. Стварали шансе, али направили кикс кад смо изгубили лопту код оног другог гола... Него, јесте ли видели да је дебитовао играч који је 2007. годиште? Честитао бих и њему. А што се тиче (утакмице) ... рекао сам мојим играчима и пре меча, а и сада ћу да им поновим: "Сила Бога не воли, али Бог силу на воли!". И то је све што ћу да вам кажем - нагласио је Лазетић после меча са лидером који је уз два једанаестерца дошао до победе.
Не пропустите:
Бонус видео: Овако је досуђен први пенал за Звезду против ТСЦ-а:
Препоручујемо
НОВА СТРАТЕГИЈА: Ево шта Украјинке сада раде када морају на терен против Рускиња (ВИДЕО)
02. 03. 2024. у 19:21
ТОТАЛНО НЕСВАКИДАШЊА СИТУАЦИЈА: Због овога је ФК Војводина дала отказ капитену
02. 03. 2024. у 13:36
ДАЛЕКО ОД ИДЕАЛНОГ: Жељко Обрадовић открио лоше вести из табора Партизана
02. 03. 2024. у 16:29
ПОВРАТАК ДУШАНА ВЛАХОВИЋА! Повреда је прошлост, Србин спреман да поведе Јуве до места које води у Лигу шампиона!
ДАНАШЊИ програм Серија А затвориће Јувентус и Сасуоло који се састају на "Алијанц стадиону" од 20 часова и 45 минута. "Стара дама" се бори за место које води у Лигу шампиона и мора освајати бодове на свом терену како би се нашла међу прва четири на табели.
21. 03. 2026. у 07:20
ЦЕО СВЕТ ИМ СЕ СМЕЈЕ: Урнебесан снимак из Хрватске шири се планетом брже од било чега (ВИДЕО)
Хрватска је данас у центру пажње љубитеља фудбала.
21. 03. 2026. у 19:44
Шта је заправо реaктор Димона, најстроже чувани израелски објекат - где свега има, а Израелци све строго крију? (ФОТО)
У балистичком ракетном нападу на Димону, град на југу Израела, повређено је 47 људи, који су запослени у болници. Већина повреда је узрокована шрапнелима, према израелској служби за хитне случајеве Маген Давид Адом. Димона се налази око 13 километара од нуклеарног истраживачког центра Негев.
21. 03. 2026. у 21:44 >> 22:08
Коментари (1)