ПОБЕДЕ ФАВОРИТА: Дортммунд и Лајпциг сигурни

02. 03. 2024. у 17:53

Одиграно је пет утакмица 24. кола Бундеслиге, а сви фаворити су убележили победе.

Екипа Борусије из Дортмунда савладали су Унион Берлин резултатом 2:0 головима Карима Адемија у 41. и Јана Матсена у 90. минуту.

Лајпциг је био убедљив против екипе Бохума резултатом 4:1, после преокрета. Голове су постигли Максимилијан Витек за Бохум у 7. минуту, а потом за Лајпциг Дани Олмо у 30. минуту, да би у другом полувремену се уписали и Опенда и Полсен уз ауто гол Ордетса.

Аузбург је са шест датих голова био најубељивији против Дармштата, од којих је пет постигао у првом полувремну. Победу је убележио и Франкфурт против Хаједнхајма 2:1.

Једини реми виђен је између екипа Мајнца и Борусије из Мехенгладбаха 1:1.

На табели идаље води Леверкузен са 61. бодом, док је следећи Бајерн са 54 али и утакмицом више.

БОНУС ВИДЕО: Због овога је досуђен пенал за Црвену звезду против ТСЦ-а

ИТАЛИЈА У ШОКУ: Ево због кога је Јаник Синер оставио девојку (ФОТО)

Новак Ђоковић је и даље први на АТП листи, а чак и да освоји Ролан Гарос, који почиње за мање од десет дана, то му неће гарантовати останак на врх. Наиме, на тај врх могао би да се попне Јаник Синер, мада је он ових дана, изгледа, већ на "седмом небу".

16. 05. 2024. у 19:52