ЧУВЕНОМ ТРЕНЕРУ ПОЗЛИЛО НА ТРЕНИНГУ: Навијачи и јавност у Енглеској забринути

Часлав Вуковић

15. 02. 2024. у 17:00

ТРЕНИНГ Крисал Паласа овог четвртка прекинут је због тога што је позлило тренеру Роју Хоџсону.

ЧУВЕНОМ ТРЕНЕРУ ПОЗЛИЛО НА ТРЕНИНГУ: Навијачи и јавност у Енглеској забринути

ФОТО: Профимедија

Ова информација забринула је јавност, али пре свега све у Енглеској. Након што се појавила ова вест многи су мишљења да би 76-годишњи струњчак требало да заврши каријеру и сачува здравље.

Како се наводи, Хоџсонов помоћник Реј Луингтон је око 13.30 по изласку из тренинг центра на питање како је искусни тренер кратко прокоментарисао: "Рој је у реду".

Подсетимо, Хоџсон је преузео Кристал Палас у марту 2023. године и има уговор до краја сезоне.

Екипа из Лондона је тренутно 15. на табели Премијер лига са 24 бода, има пет више од Евертона који је први испод црте.

БОНУС ВИДЕО: Ватромет и славље "орлова" - Србија је на ЕУРО након 24 године

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТСЦ НАПАДА ТРИ БОДА ПРЕД СВОЈИМ НАВИЈАЧИМА: Тест у Бачкој Тополи ће бити још један у низу тешких за Суботичане

ТСЦ НАПАДА ТРИ БОДА ПРЕД СВОЈИМ НАВИЈАЧИМА: Тест у Бачкој Тополи ће бити још један у низу тешких за Суботичане

ДОСТА нас занимљив меч очекује у трећем колу Суперлиге Србије када од 20 часова фудбалери ТСЦ-а буду угостили Спартак из Суботице на "ТСЦ арени".

02. 08. 2025. у 07:40

Коментари (0)

БЕЗБОЛНЕ ОПЕРАЦИЈЕ У БУДНОМ СТАЊУ: Здравствени центар Прокупље добио најсавременији апарат за регионалну анестезију