БОМБА НА ОЛД ТРАФОРДУ: Жозе Морињо преузима Манчестер јунајтед?
ПОРТУГАЛСКИ тренер Жозе Морињо жели да се врати у Премијер лигу, пошто планира да преузме фудбалски клуб Манчестер јунајтед, преноси Дејли мејл.

Жозе Мурињо Фото АП
Морињо (61) је тренутно без ангажмана, пошто је пре неколико недеља добио отказ у Роми. Португалски тренер је већ водио Манчестер јунајтед од маја 2016. до децембра 2018. године.
Морињо је са Манчестер јунајтедом освојио Лигу Европе, енглески Лига куп и Комјунити шилд, али је због лоших резултата добио отказ у децембру 2018. године.
Дејли мејл преноси да португалски тренер лобира да преузме Манчестер јунајтед, који тренутно води Ерик Тен Хаг.
"Морињо осећа да има 'незавршен посао' пошто је у децембру 2018, након серије лоших резултата, напустио клуб из Манчестера. За њега је то мисија да поново преузме Јунајтед, ако се, наравно, укаже прилика", навео је за Дејли мејл извор близак португалском тренеру.
Британски медији подсећају да се Манчестер јунајтед налази тек на деветом месту на табели Премијер лиге, али наводе да Тен Хаг за сада има подршку челника клуба.
БОНУС ВИДЕО: Косово је Србија: Ово су "делије" урадиле на мечу Сити - Звезда
Препоручујемо

КАЗЕМИРО НЕЋЕ У САУДИЈСКУ АРАБИЈУ: Бразилац демантовао да иде код Кристијана Роналда
28. 01. 2024. у 12:28

МОРИЊО СЕ СВЕТИ РОМИ: Португалац близу преузимања ''вучициног'' великог ривала
22. 01. 2024. у 12:00

СПЕКТАКЛ У НАЈАВИ: Новопечени првак Европе укршта копља са увек неугодном четом Чола Симеонеа
ЈЕДАН од најзанимљивијих мечева првог кола групне фазе Светског клупског првенства одиграће ПСЖ и Атлетико Мадрид који се састају на "Роуз боулу" у Пасадени од 21.00.
15. 06. 2025. у 07:20

ЗГРОЗИЛИ СУ МНОГЕ: Оно што су Украјинци урадили на Европском првенству - нико жив није очекивао
Откако је почео рат у Украјини, Русија је била та чији су спортисти чешће били спомињани у светским круговима него украјински, јер је многима било (и још увек јесте) забрањено учешћа на међународним надметањима, али... Овога пута су Украјинци привукли велику пажњу - и то због скандала који су приредили.
15. 06. 2025. у 19:43

"ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ" Водитељка о тешкој болести
ЗВЕЗДА ријалити емисије „The Real Houswives of Beverly Hills“ и водитељка Теди Меланкамп (43), суочава се с тешком болешћу. Оперисала је тумор на мозгу, али се болест проширила и на плућа. Теди је открила да њен отац, рок легенда Џон Меланкамп (73), већ планира њену сахрану.
15. 06. 2025. у 21:19
Коментари (0)