ДАЉЕ БЕЗ САЛАХА: Главна звезда Египта се вратила у Ливерпул
ФУДБАЛСКИ клуб Ливерпул саопштио је да је повреда нападача Мохамеда Салаха тежа него што се мислило и да ће се он вратити из Обале Слоноваче са Афричког купа нација на рехабилитацију.
Фото: АП
Салах је повредио тетиву у четвртак играјући за репрезентацију Египта против Гане (2:2) у Групи Б на Афричком купу нација у Обали Слоноваче.
Египат се синоћ пласирао у нокаут фазу ремијем против Зеленортских Острва (2:2), а Салах је утакмицу гледао са трибина.
Ливерпул је саопштио да ће се 31-годишњи фудбалер у среду вратити на "интензиван рехабилитациони програм", пренео је Би-Би-Си (ББЦ).
Клуб је навео да је повреда "гора него што се очекивало", али да ће се лечити са циљем да се Салах врати на терен што пре за клуб и репрезентацију, што ће му пружити најбољу прилику да се врати на Афрички куп нација ако Египат настави да напредује на том такмичењу.
Фудбалски савез Египта у петак је саопштио да ће Салах играти на турниру ако се екипа буде пласирала у четвртфинале, које је на програму 2. или 3. фебруара.
Салахов менаџер Реми Абас Иса рекао је да ће фудбалер паузирати "од 21 до 28 дана, а не две утакмице".
РУТИНСКО ОДРАЂИВАЊЕ ПОСЛА: ПСЖ долази на "Енфилд" са два гола предности и Енрике неће дозволити да их испусти
ПАРИЖАНИ су доминирали пред својим навијачима против Ливерпула, славили су резултатом 2:0 и са огромним самопоуздањем дочекују вечерашњи реванш који је на програму од 21.00.
14. 04. 2026. у 09:30
БОСНА У ШОКУ: Ево шта је Србин натерао чувеног Босанца да уради за Васкрс (ВИДЕО)
Најновије вести из Босне и Херцеговине тичу се и Србије.
14. 04. 2026. у 12:28
ТРАГАЧ ИЗ "ПОТЕРЕ" СЕ СРУШИО НА ПОД УСРЕД ЕМИСИЈЕ: Настао мук у студију, видите реакцију Мемедовића (ВИДЕО)
ВОДИТЕЉ је поставио такмичару питање након којег је у студију уследила неочекивано забавна и занимљива ситуација.
14. 04. 2026. у 08:09
Коментари (0)