ТРАГЕДИЈА: Голман и тренер погинули у саобраћајној несрећи

Филип Милошевић

21. 12. 2023. у 17:32

Двојица чланова алжирског прволигашког клуба Мулудија из града Ал Бајад, погинула су данас у саобраћајној несрећи, када се аутобус који је возио првотимце и чланове стручног штаба преврнуо на путу у граду Сугер, на северозападу земље.

ТРАГЕДИЈА: Голман и тренер погинули у саобраћајној несрећи

Screenshot / RTS.rs

Како је саопштено из Фудбалког савеза Алжира, у несрећи су погинули резервни голман Закарија Бузијани и помоћни тренер Халид Муфтах, преноси АП.

Остали који су се нашли у аутобусу су у стабилном стању.

Локални медији јавили су да се аутобус који је превозио тим преврнуо за време вожње ка граду Тизи Узоу, у којем је Мулудија требало да у петак одигра лигашки меч против ЈСК Кабилије.

- У јеку болне трагедије која је задесила алжирски фудбал, Фудбалски савез Алжира одлучио је да обустави све фудбалске активности планиране за крај ове недеље у целој земљи - наводи се у саопштењу.

Бонус видео: Ово су деца скандирала Бугарима на мечу Србија - Бугарска у Лесковцу

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУТИНСКО ОДРАЂИВАЊЕ ПОСЛА: ПСЖ долази на Енфилд са два гола предности и Енрике неће дозволити да их испусти

РУТИНСКО ОДРАЂИВАЊЕ ПОСЛА: ПСЖ долази на "Енфилд" са два гола предности и Енрике неће дозволити да их испусти

ПАРИЖАНИ су доминирали пред својим навијачима против Ливерпула, славили су резултатом 2:0 и са огромним самопоуздањем дочекују вечерашњи реванш који је на програму од 21.00.

14. 04. 2026. у 09:30

Коментари (0)

Узнемирујући снимак: Жена дошла на утакмицу и видела мужа с љубавницом, а онда... (Видео)