ЈОШ ЈЕДНО ЛАСКАВО ПРИЗНАЊЕ У МАНЧЕСТЕРУ: Тен Хаг добио награду за најбољег менаџера месеца у Премијер лиги

Тренер Манчестер јунајтеда Ерик тен Хаг најбољи је менаџер у Премијер лиги за месец новембар.

ЈОШ ЈЕДНО ЛАСКАВО ПРИЗНАЊЕ У МАНЧЕСТЕРУ: Тен Хаг добио награду за најбољег менаџера месеца у Премијер лиги

ФОТО:ЕПА

Јунајтед је у новембру имао максималан учинак – три меча и три победе, против Фулама, Лутона и Евертона.

Такође, у три меча "црвени ђаволи" нису примили нити један гол, а то је и дефанзивцу Јунаједа Харију Мегвајеру донело награду за играча месеца.

Током протекла три месеца (октобар, септембар, август) награда најбољем менаџеру у Премијер лиги ишла је у руке Постекоглуа, али он није успео и четврти пут заредом да буде најбољи.

БОНУС ВИДЕО: ПОСЛЕ 7 ГОДИНА ПЕНЗИЈЕ Ана Ивановић се вратила тенису - Надалова сестра послала позив

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

Како је Каленић пијаца изабрана међу најлепше на свету?