КАКВА СЕНЗАЦИЈА У КУПУ СРБИЈЕ: Невероватна голеада у Крагујевцу
Фудбалери Радничког из Крагујевца пласирали су се у четвртфинале Купа Србије, пошто су данас на свом терену у осмини финала овог такмичења победили Смедерево резултатом 5:0.

Фото архива ВН
Голове за Раднички постигли су Милан Видаков у 19, Милан Алексић у 46, Бранислав Милошевић у 54, Немања Томић из пенала у 81. и Бојан Аџић у 84. минуту.
Пласман у четвртфинале Купа Србије данас је изборио је и ОФК Вршац, који је на свом терену победио крушевачки Напредак 1:0. Једини гол на утакмици постигао је Милош Миливојевић у 66. минуту.
Фудбалери Новог Пазара изборили су јуче пласман у четвртфинале Купа Србије, пошто су у гостима надиграли Инђију 3:2.
Од 15.30 часова играће Чукарички - Јавор и Вождовац - Раднички (СМ). Фудбалери Црвене звезде ће од 18 сати на свом терену дочекати нишки Раднички, док ће се у исто време у Новом Саду састати Младост ГАТ и Војводина.
Последњи меч осмине финала Купа Србије биће одигран сутра од 16 сати, а екипа Партизана ће на свом терену дочекати Графичар.
БОНУС ВИДЕО: Гери Линекер: Џуд Белингем је прави вођа, направио је сјајан потез
Препоручујемо

ЈУЧЕ СМО ПРОШЛИ! Ево ТИП тикета за петак
ПОГОДИЛИ смо сва четири јучерашња предлога и у сјајном ритму дочекујемо предстојећи викенд.
01. 08. 2025. у 07:05

СВЕТ У ШОКУ! Доналд Трамп забрањује Бразилцима долазак на Мундијал?!
Мало је рећи да су најновије вести из света фудбала, а тичу се и Сједињених Америчких Држава чији је актуелн председник Доналд Трамп, шокирале многе.
31. 07. 2025. у 19:28

БЛОКИРАО ПРОМЕТНУ УЛИЦУ: Кад су видели ко је за воланом, нико није смео ни да приђе! (ВИДЕО)
НЕОДГОВОРНИ возач "хонде" блокирао је недавно улицу испред мумбајског тржног центра Локхандвала, међутим када су остали возачи пришли да га питају га како се то понаша и затраже од њега да склони возило, уследио је прави шок.
31. 07. 2025. у 17:34
Коментари (0)