АНА ИВАНОВИЋ ГА "ПРЕВАСПИТАЛА": Ево шта данас на српском пише Бастијан Швајнштајгер

Часлав Вуковић

19. 11. 2023. у 18:39

СРБИЈА се пласирала на Европско првеснтво у фудбалу после 24 године. О овом успеху "орлова" огласио и легендарни играч Немачке Бастијан Швајнштајгер.

АНА ИВАНОВИЋ ГА ПРЕВАСПИТАЛА: Ево шта данас на српском пише Бастијан Швајнштајгер

ФОТО: ЕПА

Супруг бивше српске тенисерке Ане Ивановић је на српском језику честитао нашој репрезентацији.

- Честитке Србији! Добродошли на турнир у Немакој - написао је Швајнштајгер на мрежи "Х".

Подсетимо, "орлови" су се на ЕУРО 2024 пласирали након ремија са Бугарском (2:2). Континентално такмичење на програму је од 14. јуна до 14. јула наредне године.

БОНУС ВИДЕО: Ватромет и славље "орлова" - Србија је на ЕУРО након 24 године

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПСЖ БРАНИ ПРЕДНОСТ ПРЕД СВОЈИМ НАВИЈАЧИМА: Арсенал очекује пакао на Парку принчева

ПСЖ БРАНИ ПРЕДНОСТ ПРЕД СВОЈИМ НАВИЈАЧИМА: Арсенал очекује "пакао" на "Парку принчева"

НАКОН победе од 1:0 на "Емирејтсу" поготком Усмана Дембелеа, све што је преостало Парижанима је да сачувају предност у "граду светлости" и пласирају се у своје друго финале Лиге шампиона у историји клуба.

07. 05. 2025. у 07:30

АЛБАНЦИ ЧУПАЈУ КОСУ! Лажна држава Косово се жалила међународном суду због Србије, а тамо добила шамарчину!

АЛБАНЦИ ЧУПАЈУ КОСУ! Лажна држава Косово се жалила међународном суду "због Србије", а тамо добила шамарчину!

Косово је Србија, а та истина код Албанаца уме да изазове и хистерију. Чак и када им европска кућа фудбала јасно поручи "сами сте криви што сте побегли са терена". Јер, због тог става УЕФА ишло се и на међународни суд, а тамо се албански челници нису провели како су се надали.

07. 05. 2025. у 19:55

Коментари (0)

САСТАНЦИ СУ КОРПОРАТИВНИ ТРЕНУТАК ИСТИНЕ: Горан Вучетић из Mozzart - а одржао ново предавање у Српској асоцијацији менаџера