ЗВЕЗДА ПРОДАЈЕ НАЈБОЉЕГ ИГРАЧА? Милиони спремни да крену на "Маракану"
ЦРВЕНА звезда се мучи, није ни бледа сенка оне екипе која је последњих година доминирала српским фудбалом.
ФОТО: М. Вукадиновић
Лоше игре из националног првенства прелиле су се у Европу. Ипак, црвено-бели и поред тога имају шансе да изборе пролеће у Европи, тачније наставак такмичења у Лиги Европе у директном судару са Јанг бојсом. А што се тиче српског шампионата, много тога ће зависти од вечитог дербија 20. децембра на стадиону Партизана.
Барак Бахар је на великим мукама, а и ако преживи те две ствари, од јануара 2024. би могао да има још веће проблеме. Наиме, Звезда, према писању "Максбетспорта", остаје без најбољег играча тима Мирка Иванића.
Иванић је на мети Ал Тавуна, чија се званична милионска понуда ускоро очекује у Љутице Богдана. Нема сумње, крилни нападач добиће одличне финансијске услове, биће то практично понуда каријере, што може да буде пресудно за растанак после скоро пет година играња у Љутице Богдана.
Мирко је одиграо 14 утакмица, а имао је паузу од скоро месец дана због повреде. Постигао је четири поготка и имао пет асистенција. У суботу је поготком против Железничара у Панчеву најавио преокрет актуелног шампиона Србије.
Иванићев уговор с Црвеном звездом траје до јуна 2025. године, па би добро зарадили и шампион Србије, као и играч.
Препоручујемо
БАРАК БАХАР НАПУСТИО БЕОГРАД: Тренер Црвене звезде отишао из Србије (ФОТО)
13. 11. 2023. у 20:08
ДА ЛИ ЈЕ БОЉА ОД СНЕЖЕ? Ова лепотица је супруга новог голмана Црвене Звезде (ФОТО)
12. 11. 2023. у 08:58
МЕЧ СЕЗОНЕ У БЕРГАМУ: Јуве се бори за Лигу шампиона, "Богиња провинције" за место које води у Европу
ЈУВЕНТУС вечерас гостује Аталанти у једном од кључних мечева у борби за пласман у Лигу шампиона (20.45), а са само седам кола до краја сезоне оба тима су свесна да би нови кикс могао скупо да их кошта.
11. 04. 2026. у 08:00
АМЕРИ У НЕВЕРИЦИ: Навијачи Лејкерса траже да бивша вереница Луке Дончића добије статуу испред дворане!
Лука Дончић је овог пролећа заиграо кошарку на нивоу коју је тешко зауставити. И, навијачи Лос Анђелес Лејкерса "знају" коме треба да се захвале на томе.
09. 04. 2026. у 13:11
САМОУБИСТВО БИВШЕГ МИНИСТРА МУП-А ИСПРЕД СКУПШТИНЕ: Оставио 3 коверте, одузео себи живот због Хашког трибунала
На данашњи дан, 11. априла 2002. године, на улазу у здање Дома Народне Скупштине Србије (тадашње Скупштине СРЈ) у Београду, бивши министар унутрашњих послова Србије Влајко Стојиљковић извршио је самоубиство, непосредно након усвајања Закона о сарадњи са Хашким трибуналом. Преминуо је два дана касније од последица рањавања.
11. 04. 2026. у 21:30 >> 21:39
Коментари (0)