ПИКСИ И СРБИЈА У НИШУ: "Орлови" са југа Србије лете на ЕУРО 2024

Александар Илић
Александар Илић

08. 11. 2023. у 20:23

Најбоље фудбалере Србије завршетак квалификација за Европско првенство очекује на југу Србије.

ПИКСИ И СРБИЈА У НИШУ: Орлови са југа Србије лете на ЕУРО 2024

ФОТО: ФСС

Према тренутном плану и програму после повратка из Белгије 17. новембра, где ће одиграти пријатељски меч, А тим Србије одлази у Ниш, а два дана касније Орлови у Лесковцу (15,00) играју дуел против Бугарске.

Тим поводом директор А тима Србије Стеван Стојановић боравио је у оба града, у друштву Вање Коледина, задуженог за бригу о теренима у СЦ ФСС, како би извршио последњу провера пред окупљање репрезентације.

ФОТО: ФСС

Постоји могућност да ће изабраници селектора Драгана Стојковића дан пред утакмицу тренирати на стадиону ”Чаир” па је због тога, осим на стадиону ”Дубочица”, Стојановић био и на терену нишког Радничког.

Селектор Драган Стојковић ће у петак 10. новембра објавити коначан списак играча на које рачуна за пријатељски меч против Белгије и дуел у квалификацијама против Бугарске. Окупљање и почетак припрема је у понедељак 13. новембра у СЦ ФСС у Старој Пазови.

БОНУС ВИДЕО: Селектор САД Стив Кер купио деонице Мајорке

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТСЦ НАПАДА ТРИ БОДА ПРЕД СВОЈИМ НАВИЈАЧИМА: Тест у Бачкој Тополи ће бити још један у низу тешких за Суботичане

ТСЦ НАПАДА ТРИ БОДА ПРЕД СВОЈИМ НАВИЈАЧИМА: Тест у Бачкој Тополи ће бити још један у низу тешких за Суботичане

ДОСТА нас занимљив меч очекује у трећем колу Суперлиге Србије када од 20 часова фудбалери ТСЦ-а буду угостили Спартак из Суботице на "ТСЦ арени".

02. 08. 2025. у 07:40

Коментари (0)

ОСВОЈИ КАРТЕ ЗА ЕВРОБАСКЕТ 2025 и навијај свим срцем за Србију