"НАВИЈАМ ЗА ЗВЕЗДУ И ЗА ПАРТИЗАН": Нови репрезентативац Србије изненадио изјавом
ФУДБАЛЕР Сент Галена Михаило Стевановић наступаће за Србију. Он је добио позив за младу репрезентацију, а током доласка у национални тим имао је једну занимљиву изјаву.
Фото: EPA-EFE/GIAN EHRENZELLER
Овај 21-годишњак је до сада наступао за све млађе селекције Швајцарске, али донео је одлуку да од сада носи дрес "орлића".
- Играо сам за Швајцарску до омладинаца, онда је уследила пауза због короне и више ме нису звали. Потом ме је позвала Србија и није ми било тешко да донесем одлуку. Осећам се као Србин и жели да играм срцем за своју земљу - рекао је Стевановић за "Спортски Журнал".
Занимљиво је то да навија и за Црвену звезду и за Партизан.
- Навијам за Звезду и за Партизан! Имам другаре који играју у Србији. Лепо је видети их у Лиги шампиона. Једва чекам да доживим осећај кад заиграм за Србију. Лепо су ме прихватили у репрезентацији. Велики моменат у мом животу - истакао је везиста Сент Галена.
Србија у четвртак од 20.45 гостује Енглеској у квалификацијама за Европско првенство. "Орлићи" у 1. колу победили Азербејџан са 2:0, док је "горди албион" био бољи од Луксембурга (3:0).
БОНУС ВИДЕО: НЕСВАКИДАШЊА КОРЕОГРАФИЈА: Ово су "делије" урадиле за меч Звезда - Јанг бојс у Лиги шампиона
Препоручујемо
ГРАДСКИ ДЕРБИ ЗА МЕСТО У ФИНАЛУ: Арсенал има предност из првог меча, али "плавци" се неће предати без велике борбе
Арсенал и Челси састају се у реваншу полуфинала ЕФЛ купа на "Емирејтсу", а домаћи тим у Лондону има благу, али вредну предност из првог меча. "Тобџије" су на "Стамфорд бриџу" славиле са 3:2 и сада им је довољан и реми како би избориле пласман у финале и напале први трофеј ове сезоне.
03. 02. 2026. у 07:00
ГРОБАРИ СЕ ТУКЛИ СА ПОЉСКИМ ХУЛИГАНИМА! Туча навијача о којој прича Европа (ФОТО)
Једна туча навијача изазвала је велику пажњу међу европским хулиганима.
04. 02. 2026. у 18:55
АМЕРИКАНКА ИЗ "ЛЕПИХ СЕЛА": "Срби су били светски непријатељи број један, зликовци - али не и за мене"
ФИЛМ "Лепа села лепо горе" Срђана Драгојевића важи за једно од најбољих и највољенијих остварења наше кинематографије.
04. 02. 2026. у 10:52
Коментари (0)