ОДБИО МИЛИОНЕ ИЗ САУДИЈСКЕ АРАБИЈЕ: Зарадио сам довољно новца, волим озбиљне изазове у фудбалу
ВЕЛИКИ број врхунских играча одлучио се овог лета да оде у Саудијску Арабију. Последњи у том низу је Нејмар. Ипак, било је и оних који су одбили да се преселе на Блиски исток.

ФОТО: АП/Танјуг
Међу њима је голман Јувентуса Војћеш Шћенсни који је одлучио да и даље чува гол торинске "старе даме".
Њега је желео да доведе Ал Наср за који наступају Кристијано Роналдо и Садио Мане, али 33-годишњи Пољак није ни желео да говори и трансферу.
- Понуда из Саудијске Арабије? Већ сам зарадио довољно новца у животу. Више волим озбиљне изазове у фудбалу, а то Јувентус може да ми донесе, јер је на највећем нивоу који овај спорт има. Волим овај клуб и друге понуде ме не занимају - рекао је Шћенсни.
Бивши голман Арсенала је у Јувентусу од 2017. године, а има уговор до 2025. и чини се да до његовог истека жели да остане у клубу из Торина.
БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо

ЛИСТА ОДСУТНИХ СВЕ ДУЖА: Бивши играч Партизана највероватније пропушта Светско првенство
17. 08. 2023. у 16:37

КАКВА ДРАМА! Бацио тикет у ђубре, па схватио да је добитан! (ВИДЕО)
"КЛАДИОНИЧАРСКЕ ПРИЧЕ" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама најпознатијег српског типстера и његових гостију.
26. 09. 2025. у 14:30

ДОНАЛД ТРАМП ШОКИРАО АМЕРИКАНЦЕ: Најавио нешто што нико није очекивао!
Најновије вести из Беле куће, после последњег обраћања Доналда Трампа, председника Сједињених Америчких Држава, изненадиле су јавност у тој земљи.
26. 09. 2025. у 17:19

МОГУЋА И ЗАТВОРСКА КАЗНА: Које санкције прете Лазићу - адвокат објаснио шта чека певача после саобраћајке
АДВОКАТ Бошко Журић детаљно је објаснио какве казне следују за оно што је урадио певач Дарко Лазић.
26. 09. 2025. у 12:39
Коментари (0)