ДИНАМО ИЗБАЦУЈУ ИЗ ЕВРОПЕ? Бруталне санкције чекају Загрепчане
ЗБОГ свега што се десило на улицама Атине, где је убијен навијач АЕК-а у сукобу са хулиганима загребачког Динама, хрватском клубу прети избацивање из Европе, преноси "Јутарњи лист".

ФОТО: Твитер/HooligansTV_eu
Они истичу да "модрима" прети најцрњи могући сценарио.
- Динаму прети најцрњи сценарио, избацивање из Европе - истиче се на поменутом сајту.
- Одлуку о томе доносе људи из администрације, који нису били на терену, а узгред, ово није ситуација која би пореметила регуларност такмичења - додаје "Јутарњи лист".
Како се наводи, АЕК захтева да Динамо буде избачен из Европе.
Ипак, истиче се да би Динамо можда могао да избегне поменути сценарио, само зато што су у инциденту учествовали и навијачи АЕК-а.
Подсетимо, требало је да се утакмица одигра вечерас у 20.45 на "ОПАП Арени", али она је отказана због свега што се догодило.
БОНУС ВИДЕО: НЕВЕРОВАТНО: Ево зашто је прекинута утакмица Војводина - Партизан
Препоручујемо

СВЕ ЈЕ БИЛО ИСПЛАНИРАНО: Грчки медији брује о ужасним сценама на улицама Атине (ВИДЕО)
08. 08. 2023. у 09:19

НОВЕ УЖАСНЕ ИНФОРМАЦИЈЕ: У сукобу навијача повређена 12-годишња девојчица
08. 08. 2023. у 09:32

ЈУЧЕ СМО ПРОШЛИ: "Тип" - тикет за понедељак
РЕДАКЦИЈА Типа вам је и за данас припремила неколико занимиљвих предлога.
04. 08. 2025. у 06:45 >> 00:09

АЛБАНИЈА У ШОКУ ЗБОГ СРБИЈЕ: Ево шта су српске кошаркашице урадиле Албанкама на Европском првенству - овако нешто се не памти!
Да је Србија земља кошарке - знају сви. Или скоро сви. А од данас то свакако зна и Албанија.
03. 08. 2025. у 16:35

"ЂЕДОВИ ТЕ ПРОКЛЕЛИ!" Вељко бесан на презимењакињу, слави Олују
СИН певачице Светлане Цеце Ражнатовић, Вељко Ражнатовић, важи за великог родољуба, а сада га је разбеснело то што је једна његова презимењакиња учествовала у годишњици прославе "Олује".
03. 08. 2025. у 10:36
Коментари (9)