ТРАГЕДИЈА: Босански фудбалер пронађен мртав у Америци

Босанскохерцеговачки фудбалер Нермин Црнкић пронађен је мртав у стану у Сједињеним Америчким Државама.

ТРАГЕДИЈА: Босански фудбалер пронађен мртав у Америци

Фото: Новости архива

Некадашњи играч Сарајева је имао здравствених проблема због чега је недавно примљен у болницу, међутим пуштен је на кућно лечење.

То се испоставило кобним јер су га у стану затекли без знакова живота.

Према незваничним информацијама Црнкић је имао проблема са срцем.

Нермин је током каријере наступао за Мичиген Баксе, Јаблонец, Знојмо, Слован из Братиславе, Сарајево, Ерфурт и Тузлу Сити. У сезони 2016/17 у дресу Дивова постигао је чак једанаест голова.

БОНУС ВИДЕО: Гери Линекер: Џуд Белингем је прави вођа, направио је сјајан потез

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

ШИПТАРИ ПОНИЖАВАЈУ СРБЕ НА ВИДОВДАН: Упуство терориста нашем народу како да се понаша у својој земљи (ФОТО)