ЗАГРЉАЈ СПОРТСКИХ ВЕЛИЧИНА: Овако је изгледао сусрет Леброна Џејмса и Лионела Месија (ФОТО)
ЛИОНЕЛ Меси је на спектакуларан начин дебитовао за Интер Мајами. Он је у надокнади времена постигао победоносни гол против Круз Азула (2:1), а све то је са трибина посматрао славни кошаркаш Леброн Џејмс.

ФОТО: Профимедиа
Аргентинац је из слободног ударца погодио мрежу мексичког тима у мечу Лига купа Северне и Централне Америке. Одушевљен мајсторијом једног од најбољих фудбалера свих времена био је и ас ЛА Лејкерса.
Када се утакмица завршила двојица спортских великана су се срдачно поздравили, да би се након тога Леброн огласио на Инстаграму:
- Добро дошао брате! Увек је лепо видети те и бити у присуству величине - написао је Џејмс.
Подсетимо, Меси је овог лета напустио ПСЖ и одлучио да дође у Интер Мајами. Судећи по дебију, чини се да је шампион света са Аргентином погодио са новим клубом.
БОНУС ВИДЕО: ШАМПИОНСКА ЖУРКА НА МАРАКАНИ: Црвена звезда је (поново) шампион Србије
Препоручујемо

"СЛУЧАЈ НИКОЛА МИРОТИЋ": КК Партизан се захвалио председнику Србије Александру Вучићу
22. 07. 2023. у 15:00

МАРАКАНА СЕ ТРЕСЕ: Марин потврдио два доласка и најавио још појачања у Звезди
21. 07. 2023. у 11:36

МИРОТИЋ НЕ ДОЛАЗИ У ПАРТИЗАН: Огласио се и открио због чега није изабрао клуб из Србије
22. 07. 2023. у 13:23

ЛУКА ЈОВИЋ ЈЕ СРУШИО ИНТЕРОВЕ СНОВЕ О ТРИПЛЕТИ: Барселона је стајала на путу "нероазурима" и 2010. године
ТАЧНО 15 година након чувеног полуфинала Лиге шампиона 2010. године, Барселона и Интер поново укрштају копља у истој фази, с тим што се сада први меч игра на Монжуику.
30. 04. 2025. у 06:00

РУСИЈА ЗАТЕЧЕНА: Јелена Исинбајева се одрекла Путина, а онда урадила и ово
Једна од најбољих руских спортисткиња свих времена, атлетичарка Јелена Исинбајева, повукла је потез који није наишао на одобравање многих у Руској Федерацији, нарочито јер се десио док траје рат у Украјини. Најновије вести везане за Исинбајеву додатно су шокирале Русију.
30. 04. 2025. у 16:19

ЗВАНИЧНО КРАЈ: Коме је припао дворац у Бечу? Развели се Тони и Драгана
ПЕВАЧИЦА Драгана Мирковић и бизнисмен Тони Бијелић званично су се развели након 25 година брак.
30. 04. 2025. у 12:32
Коментари (0)