"ДЕЛИЈЕ" ЋЕ ПОНОВО НАВИЈАТИ, АЛИ... Навијачи Звезде мењају начин подршке на трибини због ужасне трагедије
МАСАКР у основној школи Владислав Рибникар, на Врачару, као и онај који се дан касније десио у околини Младеновца, довео је и до једне навијачке реакције код присталица ФК Црвена звезда, који су најпре решили да на утакмицама једно време навијају, а сада ће се томе вратити, али уз измену.
FOTO: FK Crvena zvezda
Ево како су они обавестили истомишљенике о ономе што следи:
"Делије,
у суботу од 18.30 Звезда на Маракани игра против Војводине. На претходној утакмици нисмо навијали јер смо желели да још једном скренемо пажњу на велику трагедију и одамо пошту преминулима. Од утакмице са Војводином настављамо са навијањем и тамо где смо стали, па позивамо све Делије да дођу на Север како би нас било што више. Утакмице против Војводине увек су биле занимљиве и привлачиле су више навијача. Очекујемо да ће тако бити и у суботу. До краја првенства остало је још неколико утакмица, а ми ћемо водити рачуна да наше навијање буде у складу са ситуацијом након трагичних догађаја, укључујући и прославу титуле која је планирана 28. маја против Пазара", наводи се у саопштењу присталица црвено-белих.
Подсетимо, Звезда је прва на табели са 92 бода, има 24 више од првих пратиоца, екипа ТСЦ-а и Чукаричког.
БОНУС ВИДЕО: НА САМОМ ПОЧЕТКУ: Овако је Звезда дала водећи гол против Вождовца на "крову"
Препоручујемо
НИКОЛА ЈОКИЋ ЈЕ СИЛА, ДЕНВЕР СЕНЗАЦИЈА: Србин оборио још један рекорд, Нагетси у финалу
12. 05. 2023. у 06:35
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КО ЋЕ У ЕВРОПУ? Гент и Генк бију битку за место у Лиги конференција
ОБРАЧУН два белгијска великана на "Планет груп арени" (18.30) одлучиће о томе ко ће идуће године заузети место у трећем најјачем УЕФА такмичењу.
31. 05. 2026. у 07:30
УКРАЈИНА У ШОКУ: Русија објавила сјајне вести
Откако је почео рат у Украјини, а има томе више од четири године, Русија је била на удару многих санкција. Ипак, иако се "специјална војна операција", како Руска Федерација назива тај крвави сукоб, наставља - најновије вести које објављује једно руско министарство - одушевило је целу земљу, а шокирало Украјинце.
02. 06. 2026. у 20:42
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (1)