НАТХО ЈЕ РЕКАО - КРАЈ: Везиста Партизана игра још један меч, а онда се опрашта од националног дреса

Филип Милошевић

17. 03. 2023. у 12:44

Фудбалер Партизана и репрезентативац Израела Бибрас Натхо опростиће се од репрезентације у првом мечу квалификација за Европско првенство 2024. у Немачкој, јављају тамошњи медији.

НАТХО ЈЕ РЕКАО - КРАЈ: Везиста Партизана игра још један меч, а онда се опрашта од националног дреса

FOTO: N. Paraušić

Натхо је за Изреал дебитовао 2010. године, од тада је у репрезентативном дресу одиграо 87 утакмица и постигао четири гола.

Поред тога што је годинама био један од најбољих играча репрезентације, Натхо ће остати упамћен и по томе што је први Черкез (исламске вероисповести) капитен Израела. Претходно је прошао и све млађе категорије.

Последњи меч ће му бити против тзв. Косова 25. марта на старту европских квалификација.

БОНУС ВИДЕО: Никад веће интересовање медија за изборе у ФСС-у

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НОЋ ОДЛУКУЕ НА РАЈКУ: Може ли Звезда да доврши посао против Лила?

НОЋ ОДЛУКУЕ НА "РАЈКУ": Може ли Звезда да доврши посао против Лила?

СРПСКИ шампион вечерас брани гол предности против Лила у реванш утакмици плеј-офа за осмину финала Лиге шампиона (18.45). Звезда је била бољи ривал на првом сусрету, али не сме се опустити и мора одиграти нову сјајну утакмицу како би се прошла даље и тако заказала обрачун са Лионом/Астон вилом.

26. 02. 2026. у 07:00

АЛИ, ЈА САМ АМЕР!, НЕ, ТИ СИ РУС! МАРШ ОДАВДЕ! Скандал! Забранили му да учествује на Светском првенству!

"АЛИ, ЈА САМ АМЕР!", "НЕ, ТИ СИ РУС! МАРШ ОДАВДЕ!" Скандал! Забранили му да учествује на Светском првенству!

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" - шокирале су и Американце.

27. 02. 2026. у 13:48

ЈЕДИНА ФОТКА ДЕКИЈА И ТРУДНЕ НОВИНАРКЕ: Није рођена у Србији, подариће му 5. дете - млађа од њега 8 година (ФОТО)

ЈЕДИНА ФОТКА ДЕКИЈА И ТРУДНЕ НОВИНАРКЕ: Није рођена у Србији, подариће му 5. дете - млађа од њега 8 година (ФОТО)

АНИТА Бојанић је супруга Дејана Станковића, која ће му ускоро подарити друго дете, а тренеру Црвене Звезде ће то бити пето дете с обзиром да из првог брака има тројицу синова Стефана, Филипа и Александра.

26. 02. 2026. у 16:48

Коментари (0)

СИН СЕ НЕ ОДВАЈА ОД ЊЕ: Ево у каквом је здравственом стању удовица Халида Бешлића