ВАПАЈ СУПРУГЕ ЗАРОБЉЕНОГ ГОЛМАНА: Молим вас, помозите Ејупу, под рушевинама је 30 сати (ВИДЕО)

Марко Паунић
Марко Паунић

07. 02. 2023. у 13:47

Чувар мреже Малатијаспора Ахмет Ејуп Туркаслан и даље је под рушевинама и спасилачке екипе не могу да успоставе контакт с њим, нити да га пронађу у рушевинама.

ВАПАЈ СУПРУГЕ ЗАРОБЉЕНОГ ГОЛМАНА: Молим вас, помозите Ејупу, под рушевинама је 30 сати (ВИДЕО)

Фото: Принтскрин

Његов саиграч Бариш Башдаш се спасао скоком кроз прозор иако је доживео тешке повреде, а његов менаџер је јавио да сада сви траже Ејупа, да се налазе испред голманове зграде, тј. оног што је остало од ње.

Апел за помоћ сада је путем друштвених мрежа упутила и његова супруга Кубра Туркаслан, која је послала вапај за помоћ читавој Турској.

- Ово место је веома лоше. Молим вас, помозите Ејупу. Помозите, не знамо шта се дешава испод рушевина 30 сати. Нема дизалица, багера, ништа. Нико не може да га извуче испод олупине. Молим вас, помозите, овде је све сравњено - у сузама је поручила голманова супруга.

Иако су се у појединим медијима као и на друштвеним мрежама појавиле и информације да је пронађено тело голмана Малатије, клуб је то убрзо демантовао.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Неприкосновени Реал долази на Метрополитано да додатно загорча живот свом великом градском ривалу

СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Неприкосновени Реал долази на "Метрополитано" да додатно загорча живот свом великом градском ривалу

СЕДАМ везаних победа или прекид перфектне серије? Реал Мадрид у суботу стиже на „Метрополитано“ са савршеним учинком у сезони, док Атлетико под вођством Дијега Симеонеа тражи начин да врати самопоуздање после слабог првенственог старта и пораза од Ливерпула у Лиги шампиона. Напетост и улози су максимални и сигурно је да нас очекује прав спектакл у престоници (16.15).

27. 09. 2025. у 07:20

ЗАПАД У ШОКУ! Донета одлука - Русија се враћа на такмичења са грбом, заставом, химном!

ЗАПАД У ШОКУ! Донета одлука - Русија се враћа на такмичења са грбом, заставом, химном!

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција", како то Русија назива, још једном је у први план избацио и спорт. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" изнедриле су "додатак" који је прилично изненадио Русе. И то веома пријатно.

27. 09. 2025. у 18:54

Коментари (0)

ДАНАС ЈЕ СВИ ОБОЖАВАЈУ: На свадби Николе Јокића певала је само ЈЕДНА певачица