СЈАЈНО ИЗДАЊЕ БИВШИХ ИГРАЧА ПАРТИЗАНА: Лазар Марковић два пута у мету, погодио и Јевтовић
БИВШИ фудбалери Партизана Лазар Марковић и Марко Јевтовић најзаслужнији су за убедљив тријумф Гацијантепа над Хатајспором - 4:1.
FOTO: M. Vukadinović
Крилни нападач је постигао два поготка и тиме показао да се налази у фантастичној форми. Он се тренутно налази на бројци од четири гола у првенству, а има и две асистенције.
Везиста такође игра јако добро. Ово му је било трећи пут да се уписао у листу стрелаца у дресу Гацијантепа.
Поменута екипа је тренутно на деветом месту на табели са 25 бодова, Хатајспорт је на 17. позицији са 20.
БОНУС ВИДЕО: Картају се Андраде, Траоре, Рикардо и Натхо
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ИСТИНА О ЂОКОВИЋЕВОЈ ПОВРЕДИ Директор Аустралијан опена проговорио на тему која је занимала цео свет
01. 02. 2023. у 10:20 >> 10:21
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ЗВЕЗДА ЗАПОЧИЊЕ ОДБРАНУ ТИТУЛЕ: Новајлију очекује "паклена" атмосфера на Маракани
НАКОН вишемесечног чекања коначно почиње Суперлига Србије, а први меч одиграће акутелни шампион Црвена звезда и новајлија Мачва који се састају на "Стадиону Рајко Митић" од 20 часова.
17. 07. 2026. у 07:00
КО КАЖЕ ДА СУ НЕПОБЕДИВИ! Првак Европе шокирао двоструког шампиона света и оставио га без финала Мундијала! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Шпаније играће у финалу Светског првенства, пошто је савладала селекцију Француске резултатом 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. у 22:59
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)