ОВО ШТО ЈЕ МИТРОВИЋ ДОЖИВЕО, НИСУ НИ НАЈВЕЋИ: Погледајте потез навијача Фулама због Србина, и то након што није одиграо ни минут (ВИДЕО)
СРПСКИ центарфор, Александар Митровић, доживео је једну несвакидашњу сцену и то на мечу на ком није провео нити минут на терену.
Foto: Profimedia
Његов Фулам поразио је Челси у малом лондонском дербију резултатом 2:1 и тако је новопечени премијерлигаш истакао кандидатуру за неким од европских такмичења, с обзиром на то да се сада налазе на шестој позицији.
Све то популарни "котиџерси" учинили су без свог најбољег играча, Александар Митровића, који је меч пропустио због акумилиранго петог жутог картона у сезони, што са собом носи једну утакмицу суспензије.
Стрелац гола који је одлучио победника у дуелу са Челсијем био је Карлос Винисијус, Бразилац који је силом прилика добио прилику да замени незамењивог у шпицу Фулама.
Упркос томе што је Винисијус донео три златна бода у борби за европском сценом, Александар Митровић добио је потврду колики је херој и икона навијача тима са обале Темзе, који су по завршетку меча поново загрмели сада већ чувене стихове навијачке песме "Митрос он фајр".
Био је то гест навијача који нису доживели ни многи највећи који су ходали фудбалским травнатим површинама.
Подсетимо, Фулам ће свој наредни меч у Премијер лиги играти већ сутра, противник ће бити Њукасл, а Маркос Силва имаће на располагању момка из Смедерева поново.
Митровић ће се тако вратити на "Сент Џејмс Парк", и имати прилику да покаже "свракама" шта су изгубили, само зато што својевремено Рафа Бентиз, бивши стратег Њукасла, није умео да препозна каквог "бисера" има у свом саставу.
БОНУС ВИДЕО: ИН МЕМОРИАМ: Одлазак Пелеа „краља“ фудбала
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
"НЕ МОЖЕ ТО ТАКО!" Американци бесне због најновијег руског потеза
14. 01. 2023. у 21:39
АНЂУШИЋ УВРЕДИО ДЕЛИЈЕ: Партизанов кошаркаш се извинио, а стигао му је одговор Недовића
14. 01. 2023. у 13:32
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ЗВЕЗДА ЗАПОЧИЊЕ ОДБРАНУ ТИТУЛЕ: Новајлију очекује "паклена" атмосфера на Маракани
НАКОН вишемесечног чекања коначно почиње Суперлига Србије, а први меч одиграће акутелни шампион Црвена звезда и новајлија Мачва који се састају на "Стадиону Рајко Митић" од 20 часова.
17. 07. 2026. у 07:00
КО КАЖЕ ДА СУ НЕПОБЕДИВИ! Првак Европе шокирао двоструког шампиона света и оставио га без финала Мундијала! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Шпаније играће у финалу Светског првенства, пошто је савладала селекцију Француске резултатом 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. у 22:59
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)