ВЕЛИКИ УДАРЦИ ЗА ФРАНЦУСКИ ФУДБАЛ: Након Бенземе, пензионисао се још један стартни члан репрезентације
Након пензионисања Карима Бенземе, француски фудбалски савез и Уго Љорис саопштили су да је голман Тотенхема завршио репрезентативну каријеру.

FOTO: AP/Tanjug
- Није лако ово најавити, али после 14 година ношења дреса, који сам носио са великим задовољством и поносом, и са осећајем дужности и одговорности, верујем да сам стигао до краја - рекао је Љорис.
Љорис је дебитовао за ''Триколоре'' још давне 2008. године против Уругваја у пријатељској утакмици. Од тада до завршетка његове каријере, дрес националног тима је носио 145 пута, а то га чини играчем са највише наступа у историји француске фудбалске репрезентације.
Злато је освојио 2018. године на Мундијалу у Русији и у Лиги нација 2021. године, а два пута је освајао и сребрну медаљу, на Светском првенство у Катару 2022. и на Европском првенству 2016.
БОНУС ВИДЕО: АНКЕТА: Питали смо Београђане да ли Драган Стојковић треба да остане селектор?
Препоручујемо

ИПАК НИШТА ОД ПЕНЗИЈЕ: Бајернов мозак наставља да игра за репрезентацију
09. 01. 2023. у 13:35 >> 13:36

ЛУКА ЈОВИЋ ЈЕ СРУШИО ИНТЕРОВЕ СНОВЕ О ТРИПЛЕТИ: Барселона је стајала на путу "нероазурима" и 2010. године
ТАЧНО 15 година након чувеног полуфинала Лиге шампиона 2010. године, Барселона и Интер поново укрштају копља у истој фази, с тим што се сада први меч игра на Монжуику.
30. 04. 2025. у 06:00

РУСИЈА ЗАТЕЧЕНА: Јелена Исинбајева се одрекла Путина, а онда урадила и ово
Једна од најбољих руских спортисткиња свих времена, атлетичарка Јелена Исинбајева, повукла је потез који није наишао на одобравање многих у Руској Федерацији, нарочито јер се десио док траје рат у Украјини. Најновије вести везане за Исинбајеву додатно су шокирале Русију.
30. 04. 2025. у 16:19

ЗВАНИЧНО КРАЈ: Коме је припао дворац у Бечу? Развели се Тони и Драгана
ПЕВАЧИЦА Драгана Мирковић и бизнисмен Тони Бијелић званично су се развели након 25 година брак.
30. 04. 2025. у 12:32
Коментари (0)