ЛЕГЕНДАРНИ БРАЗИЛАЦ ШОКИРАО ЦЕО СВЕТ: Ривалдо открио зашто не би ишао на Пелеову сахрану и да је био у Бразилу
Пеле је сахрањен пред око 250.000 људи.
ФОТО: ЕПА
Отишао је велики Пеле, а на сахрани је многе изненадило зашто се нису појавила нека велика фудбалска имена у Бразилу попут Каке, Роналда, Ривалда, Нејмара.
А бивши играч Барселоне, Ривалдо, коментарисао је зашто се није појавио на Пелеовој сахрани.
- Желео бих да разјасним ствари које су се појавиле у медијима. Говорим искључиво у своје име. Нисам био у Бразилу, а чак и да сам био, нисам сигуран да бих отишао на сахрану, иако знам да је Пеле био најбољи свих времена - искрен је био Ривалдо.
Шампион света из 2002. године је појаснио своју одлуку да се не појави на сахрани.
- Не волим да одајем почаст након смрти, али немам ништа против људи који то желе да учине. Упознао сам Пелеа, седео са њим неколико пута и имао сам прилику да му укажем част док је био жив - каже Ривалдо и додаје:
- Показао сам му наклоност и дивљње у сваком моменту и сваки пут ми се захвалио на томе. Нико неће променити поштовање и дивљење које сам имао и које настављам да гајим, иако нисам ишао на његову сахрану. Највећа почаст се одаје током живота и ја сам то учионио.
БОНУС ВИДЕО:
НОЋ ОДЛУКУЕ НА "РАЈКУ": Може ли Звезда да доврши посао против Лила?
СРПСКИ шампион вечерас брани гол предности против Лила у реванш утакмици плеј-офа за осмину финала Лиге шампиона (18.45). Звезда је била бољи ривал на првом сусрету, али не сме се опустити и мора одиграти нову сјајну утакмицу како би се прошла даље и тако заказала обрачун са Лионом/Астон вилом.
26. 02. 2026. у 07:00
"АЛИ, ЈА САМ АМЕР!", "НЕ, ТИ СИ РУС! МАРШ ОДАВДЕ!" Скандал! Забранили му да учествује на Светском првенству!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" - шокирале су и Американце.
27. 02. 2026. у 13:48
ЈЕДИНА ФОТКА ДЕКИЈА И ТРУДНЕ НОВИНАРКЕ: Није рођена у Србији, подариће му 5. дете - млађа од њега 8 година (ФОТО)
АНИТА Бојанић је супруга Дејана Станковића, која ће му ускоро подарити друго дете, а тренеру Црвене Звезде ће то бити пето дете с обзиром да из првог брака има тројицу синова Стефана, Филипа и Александра.
26. 02. 2026. у 16:48
Коментари (0)