"ТОЛИКО ПЛАЋЕН, А..." Бивши саиграч жестоко ударио на Душана Влаховића
ДУШАНУ Влаховићу не цветају руже ни на клупском ни на репрезентативном плану. Јувентус посрће као никад до сада, репрезентација Србије завршила је неславно учешће на Мундијалу у Катару. А млади нападач углавном све то гледа са клупе због повреде која га већ дуже мучи.

Фото АП
Није то онај Влаховић из Фиорентине који је терорисао противничке голмане. Управо је то приметио и његов некадашњи саиграч из Фиорентине Борха Валеро који је у сезони 2020/21. по други пут у каријери стигао у Фиренцу.
- Сигурно су очекивања навијача Јувентуса била велика, због свега што је показао у Фиренци. Морамо узети у обзир и новац који је Јувентус потрошио да Влаховић дође у Торино. Истина је да њему недостају саиграчи који би могли да му помогну, али на том нивоу, толико плаћен, ма морао је да уради више - изјавио је Валеро за "ДАЗН".
Ни тренер "старе даме" Масимилијано Алегри није штедео Србина, па је рекао да Влаховић мора да се поправи у неким стварима, посебно у контроли лопте. Једноставно, Србину је наишао тежак период у каријери, што је нормално за сваког спортисту, па ускоро очекујемо Душана да буде силан као некада.
Препоручујемо

ОНО НИКО НИЈЕ ХТЕО ДА ЧУЈЕ: Душан Влаховић пропушта почетак другог дела сезоне
27. 12. 2022. у 20:19

СПЕКТАКЛ КОЈИ ЋЕ ГЛЕДАТИ ЦЕЛИ СВЕТ: Барселона дочекује акутелног шампиона Европе!
ФУДБАЛСКИ спектакл какав приличи финалу, а не групној фази Лиге шампиона, очекује нас вечерас на "Монжуику" где ће Барселона од 21.00 угостити актуелног првака Европе, екипу Париз Сен Жермена.
01. 10. 2025. у 07:30

ИСТОРИЈСКИ ТРЕНУТАК! ФК Динамо Загреб стиже у Београд!
ФУДБАЛЕРИ Динама из Загреба играће у Србији са Макабијем из Тел Авива, одлука је донета из сигуроносних разлога, а поред чињенице да публике неће бити оба тима суочена су са бројним логистичким изазовима.
01. 10. 2025. у 16:02

ОГЛАСИЛА СЕ БИЉА НАКОН РАСТАНКА ОД АЦЕ ИЛИЋА: "Видећу како време пролази..."
ИАКО растављени, Биља и Аца имају велики разлог за славље.
01. 10. 2025. у 12:20
Коментари (0)