ДИЈЕГО, ДИЈЕГО... Емир Кустурица у Партизановом дресу кличе Марадони (ВИДЕО)
ЗАБРАЊЕНО пушење је синоћ у чувеној Олимпији у Паризу одржало спектакуларан опроштајни концерт.

ФОТО: АП
Преко 3000 људи је присуствовало манифестацији у којој је главну улогу имао Емир Кустурица.
Он је у дресу Партизана са бројем 10 на леђима скандирао Дијегу Марадони, а добро је познато пријатељство Србина и Аргентинца, који је легендарног фудбалера довео у Београд.

Фото: Новости
Поред тога певало се и "Крајишници, хоћемо на прело"... Занимљиво и спектакуларно је било у Паризу на опроштајном концерту "Забрањеног пушења".

АМЕРИ У ШОКУ ПОСЛЕ ЧУДА ДЕНВЕРА У ОКЛАХОМИ: Не могу да верују шта је Никола Јокић доживео
Никола Јокић је обично тај који шокира светску кошаркашку јавност због оног што ради у дресу Денвер нагетса, али је љубитеље НБА лиге овога пута шокирало - оно што је доживе.
06. 05. 2025. у 20:15

ЛУКА ЈОВИЋ ЈЕ СРУШИО ИНТЕРОВЕ СНОВЕ О ТРИПЛЕТИ: Барселона је поново пробуђена европска сила
ПОСЛЕ ремија у спектакуларној првој утакмици полуфинала, Интер и Барселона укрштају копља и у реваншу, овога пута на "Ђузепе Меаци", где ће нешто пасти коначна одлука о финалисти Лиге шампиона.
06. 05. 2025. у 07:45

КОШАРКАШИ ПАРТИЗАНА ТУКЛИ "ГРОБАРА"?! Александар Пријовић открио шок детаље туче играча и гостију ноћног клуба (ВИДЕО)
Кошаркашки клуб Партизан саопштио је у понедељак касно увече да су се три играча црно-белих "нашла усред инцидента који се догодио недалеко од познатог београдског ноћног клуба", а дан касније огласио се и фудбалер Александар Пријовић, који је био на истој локацији, и ког су поједини српски медији довели у везу са овим скандалом.
06. 05. 2025. у 17:02
Коментари (0)