КЋЕРКА МУ ПОГИНУЛА У САОБРАЋАЈНОЈ НЕСРЕЋИ: Трагедија која је обележила живот Миодрага Јешића
Легендарни фудбалер и некадашњи тренер Партизана Миодраг Јешић погинуо је данас у саобраћајној несрећи.
Фото архива ВН
А на идентичан начин му је страдала и кћерка.
Он је у периода када је по други пут сео на клупу Партизана (сезона 2006/2007) у једном од интервјуа говорио о великој трагедији која га је, по његовим речима, бацила у огромну тугу и депресију.
Ћерка му је са свега 19 година доживела саобраћајну несрећу и касније захваљујући немарности једног лекара преминула од унутрашњег крварења.
- Моја бивша супруга Јелена ме је обавестила да је наша ћерка имала саобраћајну несрећу и одмах сам долетео из Туниса за Београд, а од страха од лоших вести сам се плашио слетања у Србију. Нисам могао да поднесем чињеницу да ми је ћерка преминула. Јелена у саобраћајној несрећи није имала ни огреботине. Хитна служба је била на лицу места и одмах су је одвели на контролу у Ургентни центар. Све је било у реду на првим прегледима, али када је лекар задужен да направи ултразвук тог дана требао да направи снимак он је спавао и нико није смео да га пробуди јер је био незгодан. Тако су ми говорили. Јелена је имала унутрашње крварење и после неколико дана је преминула. Да је лекар тог дана одмах урадио снимак, она би остала жива, а имала је свега 19 година - рекао је Миодраг Јешић.
Кобни догађај се догодио пре 20 година у време када је Јешић водио екипу Сфаксиена из Туниса.
Препоручујемо
ПОГИНУО МИОДРАГ ЈЕШИЋ: Фудбалер и тренер Партизана страдао у несрећи код Руме
08. 12. 2022. у 12:45
ЦРНО-БЕЛИ СЕ СЕЋАЈУ СВЕТЛЕ ИСТОРИЈЕ 75 година од освајања прве дупле круне!
30. 11. 2022. у 10:11
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КО ЋЕ У ЕВРОПУ? Гент и Генк бију битку за место у Лиги конференција
ОБРАЧУН два белгијска великана на "Планет груп арени" (18.30) одлучиће о томе ко ће идуће године заузети место у трећем најјачем УЕФА такмичењу.
31. 05. 2026. у 07:30
СТИГЛИ БАГЕРИ НА МАРАКАНУ: Почело је! (ВИДЕО)
Најновије вести из Црвене звезде тичу се - важних инфраструктурних радова.
01. 06. 2026. у 14:58
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)