ОВО ЋЕ ОДУШЕВИТИ ПАРТИЗАНОВЦЕ: Натхо потписао нови уговор, жели каријеру да заврши у Хумској
ФУДБАЛЕР Партизана и израелски репрезентативац Бибарс Натхо продужио је уговор са "црно-белима" до јуна 2024. године, саопштио је данас београдски клуб.
FOTO: M. Vukadinović
Натхо (34) је у Партизан стигао 2019. године, а пре тога је играо за Олимпијакос, московски ЦСКА, ПАОК, Рубин и Хапоел Тел Авив.
- Као прво, срећан сам што ћу потписати уговор на још једну годину. Биће то моја пета година у Партизану. Веома сам срећан због тога, али не само ја, већ и моја породица, јер волимо Београд и Србију и ја се овде осећам као код своје друге куће! Срећан сам што настављам даље са Партизаном и надам се да неће то бити последња година. Надам се да ћу своју каријеру завршити овде и да ћу остати у овом клубу још дуго и посла окончања играчке каријере, јер се овде осећам добро, рекао је Натхо, пренео је званични сајт Партизана.
Он је истакао да му се свиђа план и програм Партизана за наредну годину.
-Што се тиче фудбала, желим да будемо још бољи и свиђа ми се план и програм који мој клуб има за следећу годину. Желимо бити што бољи и још спремнији како бисмо ову сезону завршили што боље, а самим тим се квалификовали за ЛШ следеће године. Настављамо са идејом да изградимо веома снажан тим, који може да се бори у ЛШ и, наравно, да се бори за трофеје следеће године у домаћем првенству и Купу. Али, на крају, веома сам срећан и желим да се захвалим клубу, људима који овде раде и навијачима. Даћу све од себе да им узвратим то поверење, закључио је Натхо.
Он је за Партизан одиграо 146 утакмица и постигао је 48 голова. За репрезентацију Израела наступио је на 87 мечева и четири пута се уписао у стрелце.
Препоручујемо
РОНАЛДО ИМА НОВИ КЛУБ? Шпански медији тврде: Постаће најплаћенији фудбалер у историји
30. 11. 2022. у 10:21
НАТАША ДНК ДУГУЈЕ 700.000: Не исплаћује зараде радницима - шта је поручила о проблему
30. 11. 2022. у 09:21
ДОСТА СРБА ЖИВИ ТАМО: Према истраживањима, реч је о НАЈНЕЉУБАЗНИЈЕМ граду на свету
30. 11. 2022. у 10:26
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КО ЋЕ У ЕВРОПУ? Гент и Генк бију битку за место у Лиги конференција
ОБРАЧУН два белгијска великана на "Планет груп арени" (18.30) одлучиће о томе ко ће идуће године заузети место у трећем најјачем УЕФА такмичењу.
31. 05. 2026. у 07:30
СТИГЛИ БАГЕРИ НА МАРАКАНУ: Почело је! (ВИДЕО)
Најновије вести из Црвене звезде тичу се - важних инфраструктурних радова.
01. 06. 2026. у 14:58
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)