ВЛАСНИК ФИОРЕНТИНЕ УДАРИО ПО ВЛАХОВИЋУ: Тај момак нас је уништио, обећао нам је да ће потписати нови уговор

Часлав Вуковић

24. 05. 2022. у 15:50

ФИОРЕНТИНА је после седам година успела да се врати на европску сцену. Власник "виоле" Роко Комисо искористио је прилику да прозове Душана Влаховића.

ВЛАСНИК ФИОРЕНТИНЕ УДАРИО ПО ВЛАХОВИЋУ: Тај момак нас је уништио, обећао нам је да ће потписати нови уговор

FOTO: AP/Tanjug

Није штедео речи према Србину и сматра да његов одлазак уопште није лоше утицао на клуб.

- Резултати су јасни – са њим смо били седми, и остали смо на том месту без њега. У Јувентусу је постигао 7-8 голова, колико су дали Пјонтек и Кабрал. Иако многи кажу да бисмо са њим играли Лигу шампиона, нисмо много изгубили. Његов менаџер Ристић није био поштен. Рекао је у децембру да жели да се само састане са мном, не са мојим сарадницима. На састанку је сваки час ишао у тоалет, а у ствари је ишао како би се консултовао са својим пријатељима. Прво су рекли да је уговор добар, а потом су тражили повећање плате са четири на осам милиона евра, плус три милиона бонуса. Тада сам рекао да нема више преговора и мојим сарадницима наредио да траже другог нападача. Тада је дошао Пјонтек - рекао је Комисо.

Потом је оптужио српског нападача да је уништио "виолу".

- Тај млади господин нас је уништио. У септембру је обећао да ће потписати нови уговор и зато нисмо на тржишту тражили другог нападача. Не знам колико дуго су преговарали са Јувентусом. Одбили су Реал и Атлетико Мадрид, као и Арсенал и после недељу дана су договорили све са Јувентусом. Да не бисмо изгубили новац тако што ће отићи бесплатно, прихватио сам 75 милиона евра како бих регулисао економску ситуацију у клубу - закључио је Комисо.

Подсетимо, Фиорентина је сезону у Серији А завршила на седмом месту и играће квалификације за Лигу конференција, док је Јувентус са Влаховићем четврти и поново ћемо га гледати у Лиги шампиона.

БОНУС ВИДЕО: Навијачи Звезде на улицама Београда славили титулу

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ ОД СРБИНА ЧУЛИ ОНО ШТО ДРУГИ НЕЋЕ ДА ИМ КАЖУ! Отварање очију је било важно, и то на највећем скупу који Русија организује

РУСИ ОД СРБИНА ЧУЛИ ОНО ШТО ДРУГИ НЕЋЕ ДА ИМ КАЖУ! Отварање очију је било важно, и то на највећем скупу који Русија организује

Министар спорта Зоран Гајић изјавио је данас је на Међународном економском форуму у Санкт Петербургу договорио наставак сарадње са министрима спорта Белорусије, Казахстана и Бахреина и додао да је учешће било изузетно корисно за српски спорт.

23. 06. 2025. у 19:34

ИНЦЕСТ УНИШТИО ПОРОДИЦУ: Глумици брат крстио ћерку, а она га завела и родила му сина

ИНЦЕСТ УНИШТИО ПОРОДИЦУ: Глумици брат крстио ћерку, а она га завела и родила му сина

СЛАВНА глумица Грета Скаки у једном моменту је била тема свих медија, након што је обелодалила да је у романси са својим братом од тетке Карлом Монтегацом. Ова романса разорила је њену породицу, а њих двоје су се у једном моменту чак и заклели на вечну љубав.

21. 06. 2025. у 10:39

Коментари (0)

Џезверска - кафа која окупља