БУНДЕСЛИГА: Два добро позната тима се враћају у елиту
БУНДЕСЛИГА добија два нова/стара члана, постало је познато после викенд-дешавања у "Цвајти".
ЕПА
Шалке је у последњем колу славио 2:1 у Нирнберг и са 65 бодова освојио прво место, док је Вердер Бремен је са 63 бода завршио као други.
Фудбалери Вердера победили су као домаћини 2:0 Јан Регензбург у последњем колу Друге немачке Бундеслиге. Тако су се придружили Шалкеу у повратку у прву лигу, док ће ХСВ као трећи играти у баражу са берлинском Хертом.
ХСВ је са 3:2 славио у Ростоку, па Дармштату није помогло што је код куће победио са 3:0 против Падерборна. Обе екипе су завршиле са 60 бодова, али клуб из Хамбурга је завршио као трећи због боље гол разлике.
Херта ће 19. маја у Берлину угостити ХСВ у првој утакмици разигравања за место у Бундеслиги, а реванш у Хамбургу ће се играти 23. истог месеца.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ЗВЕЗДА ЗАПОЧИЊЕ ОДБРАНУ ТИТУЛЕ: Новајлију очекује "паклена" атмосфера на Маракани
НАКОН вишемесечног чекања коначно почиње Суперлига Србије, а први меч одиграће акутелни шампион Црвена звезда и новајлија Мачва који се састају на "Стадиону Рајко Митић" од 20 часова.
17. 07. 2026. у 07:00
КО КАЖЕ ДА СУ НЕПОБЕДИВИ! Првак Европе шокирао двоструког шампиона света и оставио га без финала Мундијала! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Шпаније играће у финалу Светског првенства, пошто је савладала селекцију Француске резултатом 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. у 22:59
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)