КОМЕНТАТОРИ ПРАСНУЛИ У СМЕХ КАДА СУ ВИДЕЛИ ВЛАХОВИЋА: Нису могли да верују шта ради Алегри
ПОМАЛО комична сцена забележена је на утакмици Јувентуса и Венеције, а ни крив ни дужан главни актер био је Душан Влаховић.
Фото: Танјуг / АП
Нападач Србије Душан Влаховић меч је почео у стартних 11, а тренер Масимилијано Алегри, одлучио је да га замена у 79. минуту.
Одлука Алегрија насмејала је пољске коментаторе који су били шокирани када су схватили да нападача Влаховића мења штопер Ђорђо Кјелини.
Пољаци су током преноса наводно констатовали када су видели Кјелинија на загревању: "Познавајући Алегрија Кјелини ће ући у игру уместо Душана Влаховића".
Били су у праву, а њихова реакција је насмејала планету.
Иако је Јувентус имао у том тренутку предност резултатом 2:1, нико од навијача овог тима није желео да види измену штопер за нападача, па је због тога велики број коментара и реакија остављено на друштвеним мрежама.
Победом против Венеције, Јувентус је стигао до 69 бодова, још је преостало да математички обезбеди место које води у Лигу шампиона.
Екипа из Торина је тренутна осма, а у преостале три утакмице ће водити битку за треће место с Наполијем који има бод више.
БОНУС ВИДЕО: Најгрубље лиге на свету: Суперлига Србије у врху, како стоје остали
Препоручујемо
ЖИВОТ МУ ЈЕ УНИШТЕН, НЕМА НИШТА: Адвокат Бориса Бекера очајан - "Неће моћи да ради"
01. 05. 2022. у 08:46
ПЛАШИ СЕ ДУЕЛА СА НОВАКОМ ЂОКОВИЋЕМ? Надал забринуо навијаче, овоме се нико није надао
01. 05. 2022. у 11:09
ДА ЛИ СЕ ФУДБАЛСКА БАЈКА НАСТАВЉА? Бодеу ће бити веома тешко да одбрани два гола предност на "Ђузепе Меаци"
ПОСЛЕ пораза од 3:1 у Норвешкој, Интер мора да крене у потпуни јуриш када у реваншу плеј-офа Лиге шампиона дочекао Боде глимт пред пуним трибинама чувене "Ђузепе Меаце" (21.00).
24. 02. 2026. у 07:00
ЦЕО СВЕТ СЕ СМЕЈЕ ХРВАТИМА: Због овога је одложена фудбалска утакмица! (ФОТО)
Најновије вести из Хрватске су такве да се цео свет смеје.
24. 02. 2026. у 19:55
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)