ЗВЕЗДА НА ПРАГУ СВЕТСКОГ РЕКОРДА: Црвено-бели све ближи Реал Мадриду!

Александар Илић
Александар Илић

30. 03. 2022. у 14:16

СЈАЈНА сезона јесте иза српских клубова, а Црвена звезда јури један занимљив рекорд.

ЗВЕЗДА НА ПРАГУ СВЕТСКОГ РЕКОРДА: Црвено-бели све ближи Реал Мадриду!

ФОТО: ФК Црвена звезда

Од 1998. године до 2004. године Звезда је на свом терену имала низ од 98 утакмица без пораза.

Тај низ је пред рушењем, а кренули су црвено-бели у поход на историју 18. априла 2017. године, пет наредних година на домаћем терену били су без "кикса" на "Маракани".

Како преноси "Максбет спорт", од Владана Милојевића до Дејана Станковића низ тренутно стоји на 89 дуела, по чему је актуелни шампион Србије тренутно на петој позицији.

ФОТО: ФК Црвена звезда

Испред учинка момака до 2004. године је само Реал из Мадрида. Њихов низ је прекинут после 121 утакмице на чувеном “Сантијагу Бернабеу”.

На вечној листи налази се учинак ПСВ Ајндховена (93), Нанта (92), Карбелоа (91) и Спартака из Трнаве (89), колико је остварио и актуелни шампион Србије, што тренутно доноси шесту позицију. Уписане су укупно 82 победе и само седам ремија.

FOTO: M. Vukadinović

Учинак може да се поправи до краја сезоне и у плеј-офу Супер лиге Србије, а у трци за пету узастопну шампионску круну као адут је и овај екстра учинак. Иза се налазе: Торино, Челси, Панатинаикос и Карл зајс…

БОНУС ВИДЕО ВЛАХОВИЋ НОВИ РЕКОРДЕР: Пет највећих трансфера српских фудбалера

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
УС**** СМО СЕ! Михаил Дегтјаров шокирао целу Русију - и то усред највећег догађаја који Русија организује

"УС**** СМО СЕ!" Михаил Дегтјаров шокирао целу Русију - и то усред највећег догађаја који Русија организује

Русија је, откако је почео рат у Украјини, на мети бројних санкција, па и спортских, услед чега руске репрезентације не могу да играју међународне такмичарске утакмице. Србија је једна од ретких која је изашла у сусрет Русима, а то је био изврстан повод да у Београд дође и руски министар спорта, Михаил Дегтјаров. Сада, када се вратио у Руску Федерацију, најпре је одржао састанак са руским председником, Владимиром Путином, а онда шокирао јавност Русије.

19. 06. 2025. у 20:01

ИНЦЕСТ УНИШТИО ПОРОДИЦУ: Глумици брат крстио ћерку, а она га завела и родила му сина

ИНЦЕСТ УНИШТИО ПОРОДИЦУ: Глумици брат крстио ћерку, а она га завела и родила му сина

СЛАВНА глумица Грета Скаки у једном моменту је била тема свих медија, након што је обелодалила да је у романси са својим братом од тетке Карлом Монтегацом. Ова романса разорила је њену породицу, а њих двоје су се у једном моменту чак и заклели на вечну љубав.

21. 06. 2025. у 10:39

Коментари (0)

БОМБА ЈЕ ЕКСПЛОДИРАЛА! Џабари Паркер је нови кошаркаш Партизана!