СВИ СЕ СМЕЈУ УКРАЈИНСКОМ КЛУБУ: Черноморец представио појачање из Шведске урнебесним "фотошопом" (ФОТО)
ФК ЧЕРНОМОРЕЦ из Одесе, тренутно 13-пласирани тим у украјинској лиги, похвалио се на званичном Инстаграм налогу новим појачањем, а фотографија шведсог штопера Дагласа Бергквиста коју су том приликом поделили изазвала је шок, неверицу и смех навијача.
EPA/EFE
Швеђанину који је поникао у Енглеској, тачније у Редингу, истекао је уговор са Калмаром који није желео да продужи сарадњу са овим 28-госишњаком па је реаговао украјински клуб и довео га у своје редове.
Навијачи су поздравили долазак искусног штопера, али су управи клуба из највеће украјинске луке предложили да у наставку прелазног рока доведу - графичког дизајнера и фотографа! Одговор на питање зашто су навијачи изнели овакав предлог види се из фотографије Бергквиста коју је Черноморец објавио:
На њој је шведски интернационалац у црвеном дресу Калмара, који је неко, претпоставимо администратор налога, у неком јефтином програму за обраду фотографија и веома невешто "префарбао" у црно-плаве боје Черномореца и то му није било довољно него је додао и натпис "Черноморец".
- Дизајнер се изгледа, добро провео за Нову годину - гласио је још један од коментара навијача.
Да све буде још горе по украјински клуб, направили су и неслану шалу на рачун Швеђаниновог презимена:
- Четири сугласника у презимену заредом су рецепт за успех за било ког фудбалског коментатора - написали су испод фотографије.
БОНУС ВИДЕО: Ово су фудбалери са највећим зарадама
Препоручујемо
НАВРАТИЛОВА О НОВАКУ: "Ђоковић је лидер и дивим му се, али мора дати пример"
12. 01. 2022. у 12:52
СТАНОЈЕВИЋ НЕМА ДИЛЕМУ: "Као Србин и патриота Ђоковић има велику подршку од мене"
12. 01. 2022. у 12:34
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за четвртак
РЕДАКЦИЈА Типа вам је за данас припремила следеће предлоге.
28. 05. 2026. у 06:30
ЕНГЛЕСКА У ШОКУ: Капитен Манчестер јунајтеда се одрекао енглеског и узео РУСКО држављанство!
Најновије вести из фудбала су помало невероватне.
26. 05. 2026. у 19:49
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)