ПОКУШАЛИ ДА ЛИНЧУЈУ ДУШАНА ТАДИЋА: Погледајте како је возач аутобуса спасао фудбалере Ајакса (ВИДЕО)
ФУДБАЛЕРИ Ајакса гостовали су Фејнорду у дербију холандског првенства. "копљаници" су славили 0:2, а пред сам меч могло је да дође до великог инцидента.
ФОТО: Принтскрин/Твитер/Фоотбаллфоралл
У 17. колу холандског првенства Трећепласирани Ајакс савладао је другопласирани Фејнорд 2:0, а други гол са "беле тачке постигао је Душан Тадић.
Пред дуел у Ротердаму најватреније присталице домаћег тима припремиле су сачекушу аутобусу са играчима Ајакса.
Велики инциденти избегнути су преисебношћу возача аутобуса гостујућих играча који их је насамарио.
Навијачи су са обиљем пиротехничких средстава чекали играче на главном улазу, а возач их је насамарио тако што је у последњи час одвезао играче на споредни улаз.
Када су схватили то, домаћи навијачи покушали су да га сустигну, али је било касно.
БОНУС ВИДЕО
Препоручујемо
ЛИЛ У ПРОБЛЕМУ, ЗВЕЗДА У НАЛЕТУ: Почиње двобој за осмину финала Лиге Европе!
ЛИЛ и Црвена звезда у четвртак започињу плеј-оф битку за пласман у осмину финала Лиге Европе, а први чин игра се на "Пјер Мороа" стадиону од 21.00. Французи су лигашку фазу завршили на 18. месту, док је српски шампион био 15, са два бода више, тако да нас очекује веома изједначен двомеч.
19. 02. 2026. у 07:30
УКРАЈИНА ЈЕ ЗГРОЖЕНА! Повукла тотално неочекивани потез, хитно реаговао и Кремљ!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу - из Украјине. И Пољске.
19. 02. 2026. у 19:50
"МАМА, ЈА ИМАМ РАК": Славица Ђукић Дејановић о борби за живот сина јединца - сам себи дао дијагнозу
"ДУШАН ЈЕ сам себи дао дијагнозу"
16. 02. 2026. у 19:12 >> 19:12
Коментари (1)