ДЕВЕТОРИЦА НАВИЈАЧА УХАПШЕНИ ЗБОГ ТУЧЕ: Епилог немилих сцена пред утакмицу Раднички - Звезда
УХАПШЕНО је девет особа које су учествовале у обрачуну навијача црвене звезде и Радничког пред супшерлигашки меч ових екипа у Крагујевцу.

фото: Твитер принтскрин
Пред дуел на стадиону "Чика Дача", дошло је до обрачуна навијача. Припадници Министарства унутрашњих послова спречили су ескалацију, а сада је познат и епилог свега што се јуче дешавало.
У акцији је ухапшено девет особа, а надлежни тужилац их је саслушао и поднео кривичне пријаве због постојања основа сумње да су извршили кривично дело насилничко понашање, наводи се у саопштењу Полицијске управе Крагујевац, а преноси "Блиц".
Такође, против тројице малолетника који су учествовали у тучи, су поднете прекршајне пријаве према Закону о јавном реду и миру.
У саопштењу се додаје да је полиција спречила навијача (20) "Црвене звезде" да унесе бакљу на стадион, и и против њега ће према Закону о спречавању насиља и недолицног понашања на спортским приредбама, бити поднета прекршајна пријава.
БОНУС ВИДЕО - РАТ НАВИЈАЧА
Препоручујемо

ЗВЕЗДИ БИ САДА БИО ЗЛАТА ВРЕДАН: Милуновић решета мреже у Турској, донео бод Аланији!
31. 10. 2021. у 17:13

"ДЕЧКО МЕ ЈЕ ОДУШЕВИО!" Дејан Станковић фасциниран једним играчем Звезде у Крагујевцу
31. 10. 2021. у 15:30

РАЗИГРАНИ МИЛАН ДОЧЕКУЈЕ ШАМПИОНА: Дерби вечери који већ сада може одредити ток трке за Скудето
НАЈВЕЋИ дерби викенда у Италији одиграће се у недељу увече на „Сан Сиру“, где ће Милан угостити актуелног шампиона Наполи (20.45). Ово је судар два озбиљна конкурента за Скудето, а иако је тек почетак сезоне, утакмица може доста рећи о амбицијама и снагама оба тима.
28. 09. 2025. у 07:20

ЗАПАД У ШОКУ! Донета одлука - Русија се враћа на такмичења са грбом, заставом, химном!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција", како то Русија назива, још једном је у први план избацио и спорт. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" изнедриле су "додатак" који је прилично изненадио Русе. И то веома пријатно.
27. 09. 2025. у 18:54

ЉУТИЛА СЕ: Бора и Брега пијани написали песму, посветили је ПЕВАЧИЦИ - дуго није причала са Гораном
У ВРЕМЕ старе Југославије, тачније осамдесетих година прошлог века, владао је поприличан ривалитет између две најпопуларније групе - "Бијелог дугмета" и "Рибље чорбе".
28. 09. 2025. у 08:33
Коментари (1)