МАРАДОНИН ДУХ УШАО У НАПУЉ: Наполи осам од осам
Фудбалери Наполија победили су вечерас на свом терену екипу Торина са 1:0, у мечу осмог кола Серије А.
Фото: АП
Наполи је до вођства могао у 27. минуту, али је ударац са пенала Лоренца Инсињеа одбранио српски голман Вања Милинковић-Савић.
Гол Ђованија ди Лоренца у 57. минуту за домаћи тим је поништен због офсајда, а Наполију је сва три бода донео Виктор Осимен у 81. минуту.
За екипу Торина цео меч су одиграли српски играчи Вања Милинковић-Савић и Саша Лукић.
Наполи је водећи тим Серија А са свих осам победа (24 бода), док је Торино на 12. месту са осам бодова.
У следећем колу Наполи гостује Роми, а Торино дочекује Ђенову.
Препоручујемо
ШАЛА ИЛИ ПРОВОКАЦИЈА? Штопер Лација искључен, па заплакао у бурном дербију (ВИДЕО)
17. 10. 2021. у 13:00
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ЂОКОВИЋ ДОСТИЖЕ РАДНУ ТЕМПЕРАТУРУ: Домаћи тенисер му не би смео представљати проблем у другом колу Ролан гароса
Новак Ђоковић коначно је уписао прву победу на шљаци ове сезоне и полако подиже форму пред најбитније мечеве, данашњи ривал биће му мало познати Валентан Роје који не би смео представљати тежак задатак у другом колу Ролан гароса (15.00).
27. 05. 2026. у 07:20
ЕНГЛЕСКА У ШОКУ: Капитен Манчестер јунајтеда се одрекао енглеског и узео РУСКО држављанство!
Најновије вести из фудбала су помало невероватне.
26. 05. 2026. у 19:49
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)