БРНАБИЋ АПЕЛУЈЕ НА ЗДРАВ РАЗУМ: "Знам да је јуче био пун стадион на Колубара - Звезда"
ПРЕМИЈЕРКА Србије Ана Брнабић апеловала је на становништво због све горих бројки узрокованим корона вирусом.

ФОТО: ФК Црвена звезда
Број заражених већ недељама не јењава, а јани објекти су стално пуни, а премијерка је посебно истакла стадион у Лазаревцу.
- Знам да је јуче био пун стадион у Лазаревцу, на мечу Колубара-Звезда, као што у разним тржним центрима нису носили сви маске. Као што знам да у продавници не носе сви маске, ни у превозу. Знам да се крше мере, зато сам захтевала да постоји нула толеранције за кршење мера. Али немогуће је да имате комуналног полицајца по глави становника - изјавила је Брнабић недуго пошто је примила трећу дозу вакцине на београдском Сајму.
Премијерка као једино решење види казне.
- Ако људи не верују медицини, онда ћемо се сви заразити. На исти начин, ако не желите да носите маску, можемо да вас натерамо казном и неко може сваки дан то да плаћа. Имате ситуацију у Немачкој где је момак на пумпи тражио човеку да врати маску, он се вратио и упуцао га. Поред тога што ћемо пооштрити контроле, морамо да апелујемо на здрав разум, рекла је Брнабићева.
БОНУС ВИДЕО
Препоручујемо

ТРЕНЕР КОЛУБАРЕ: Звезда је две класе изнад нас, показали су зашто су ту где јесу
16. 10. 2021. у 18:04

"ПАРОЛА СНАЂИ СЕ": Они су баш желели да гледају Звезду и постали су прави хит (ФОТО)
16. 10. 2021. у 16:58

КОРОНА "ДАВИ" ЗВЕЗДУ: Члан стручног штаба црвено-белих позитиван на Ковид
15. 10. 2021. у 21:42

КО ЋЕ НА ЗВЕЗДУ У ПЛЕЈ-ОФУ: Кијевљани су фаворити, али ни Кипрани нису без шанси
ИАКО су оба тима већ обезбедила учешће у групној фази једног од УЕФА такмичења, улог у овом двомечу је огроман – победник иде у плеј-оф Лиге шампиона, где ће играти против бољег из дуела Црвена звезда – Лех Познањ.
05. 08. 2025. у 07:09 >> 01:36

КРАЈ! Душан Тадић и Црвена звезда - завршена прича!
ЧЕКАЛИ су и навијачи и челници Црвене звезде да Душан Тадић обуче црвено-бели дрес. Сад је цела ова прича добила коначан епилог.
05. 08. 2025. у 16:35

3О ЛЕТА ОД "ОЛУЈЕ" - РУДАН ОШТРО О ХРВАТИМА: "Колико је Срба плутало у бунарима јер се нису укрцали у тракторе..."
ВЕДРАНА Рудан је коментарисала политичку и друштвену климу у Хрватској.
03. 08. 2025. у 16:23
Коментари (1)