ЛЕГЕНДА ПАРТИЗАНА И "ОРЛОВА" ПОМАЖЕ РАДАКОВИЋУ: Данко Лазовић откупио дрес ФК Миљаковац за 1000 евра (ФОТО)

Оља Мркић

15. 10. 2021. у 12:36

ФК МИЉАКОВАЦ се укључио у акцију прикупљања средстава за помоћ у лечењу бившег голмана Партизана Радована Радаковића, а голмански дрес овог клуба откупио је за 1000 евра наш прослављени репрезентативац Данко Лазовић.

ЛЕГЕНДА ПАРТИЗАНА И ОРЛОВА ПОМАЖЕ РАДАКОВИЋУ:  Данко Лазовић откупио дрес ФК Миљаковац за 1000 евра (ФОТО)

ФОТО: Н. Скендерија

- Голмански дрес ФК Миљаковац који је био на аукцији за лечење Радована Радаковића откупио је велики Данко Лазовић за суму од 1000 еура! 💚⚽️

Хвала свима који су подржали акцију, хвала Данку и Синдикату професионалних фудбалера и вама свима који ћете послати СМС 1082 на 3030! - пише на Твитер налогу ФК Миљаковац.

Надајмо се да ће овај Лазовићев потез убрзати целу ствар и да ће Радаковић без ових финансијских потешкоћа моћи да настави лечење.

Фото: Буди хуман

За наставак лечења у Турској неопходно је прикупити новчана средства у износу од 100.000 евра, али иако су црно-бели покренули акцију још летос, иако се помоћ прикупља и преко СМС порука, та средства још нису прикупљена.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КО ЋЕ НА ЗВЕЗДУ У ПЛЕЈ-ОФУ: Кијевљани су фаворити, али ни Кипрани нису без шанси

КО ЋЕ НА ЗВЕЗДУ У ПЛЕЈ-ОФУ: Кијевљани су фаворити, али ни Кипрани нису без шанси

ИАКО су оба тима већ обезбедила учешће у групној фази једног од УЕФА такмичења, улог у овом двомечу је огроман – победник иде у плеј-оф Лиге шампиона, где ће играти против бољег из дуела Црвена звезда – Лех Познањ.

05. 08. 2025. у 07:09 >> 01:36

РУСИ МИРЕ СРПСКЕ И ПОЉСКЕ ХУЛИГАНЕ? Ври међу навијачима пред Лех - Црвена звезда!

РУСИ МИРЕ СРПСКЕ И ПОЉСКЕ ХУЛИГАНЕ? "Ври" међу навијачима пред Лех - Црвена звезда!

Ко прави најбоље кореографије на Балкану? Многи балкански навијачи ће рећи - Звездине "делије". Али, ускоро ће оне да "одмере снаге" са неким ко је и сам импресиван по том питању. А ко је, за многе балканске навијаче, истински страх и трепет.

04. 08. 2025. у 20:00

Коментари (0)

РУСИ МИРЕ СРПСКЕ И ПОЉСКЕ ХУЛИГАНЕ? Ври међу навијачима пред Лех - Црвена звезда!