РАСКИД, ПА ПРОВОД: Дилета и Џан Јаман нису више заједно, она то прославила на Ибици (ФОТО)
ПО многима најлепша жена у свету новинарства Дилета Леота није више у вези са једним од најлепших глумаца на планети Џаном Јаманом, али то се на њој баш и не примећује.

Foto: Instagram / dilettaleotta
Подсетимо, 30-годишња Дилета Леота је поново сама, о чему је на прилично искрен начин обавестила јавност крајем прошле седмице.
Она је, гостујући у италијанској емисији "Веирисимо", признала да је од јануара 2021. била у вези са поменутим турским глумцем, али да та романса није дуго потрајала.
Како је открила, једно за њу изненађујуће питање је све променило:
- Запросио ме је после месец дана. То је било превише брзо за мене у том тренутку - рекла је Леота.
Она, изгледа, баш и не тугује.
Тако се бар да закључити по њеним најновијим објавама на Инстаграму.
Већ два дана она се проводи на Ибици, о чему редовно обавештава скоро осам милиона својих пратилаца на поменутој друштвеној мрежи.
Подсетимо, популарни глумац, који је недавно био и у Београду, приликом просидбе није добио одговор којем се надао, али му чувена Италијанка ништа не замера:
- Са Џаном је то била предивна прича. Прави сан. Истинска бајка, љубав на први поглед. Ми смо двоје тридесетогодишњака који су се искрено заволели. Али... Није ни било лако, јер иако смо покушавали, тешко је било наше интимне делове живота сачувати од јавности. А и послови су нам отежавали све - рекла је италијанска спортска новинарка.
БОНУС ВИДЕО Новак Ђоковић пева "Пукни зоро" - снимак о коме прича Србија
Препоручујемо

БАШ НАПЕТО У ВРХУ АТП ЛИСТЕ: Новак Ђоковић губи бодове и исписује историју тениса
11. 10. 2021. у 08:10

ЕУФОРИЈА У ДЕНВЕРУ: Јокић и Нагетси комплетирали тим, креће јуриш на НБА титулу
11. 10. 2021. у 10:08

ЦРНИ ДАНИ СРБИНА: Покушевски очајан, тренер га "закопао" после меча (ВИДЕО)
11. 10. 2021. у 08:51

КО ЋЕ НА ЗВЕЗДУ У ПЛЕЈ-ОФУ: Кијевљани су фаворити, али ни Кипрани нису без шанси
ИАКО су оба тима већ обезбедила учешће у групној фази једног од УЕФА такмичења, улог у овом двомечу је огроман – победник иде у плеј-оф Лиге шампиона, где ће играти против бољег из дуела Црвена звезда – Лех Познањ.
05. 08. 2025. у 07:09 >> 01:36

КРАЈ! Душан Тадић и Црвена звезда - завршена прича!
ЧЕКАЛИ су и навијачи и челници Црвене звезде да Душан Тадић обуче црвено-бели дрес. Сад је цела ова прича добила коначан епилог.
05. 08. 2025. у 16:35

3О ЛЕТА ОД "ОЛУЈЕ" - РУДАН ОШТРО О ХРВАТИМА: "Колико је Срба плутало у бунарима јер се нису укрцали у тракторе..."
ВЕДРАНА Рудан је коментарисала политичку и друштвену климу у Хрватској.
03. 08. 2025. у 16:23
Коментари (0)