ШОКАНТНЕ ТВРДЊЕ ИЗ ПАРИЗА: Реал жели Мбапеа, а нису ни послали понуду! Није нам се свидело то што покушавају!
ПРЕПУЦАВАЊА ПСЖ-а и Реала не престају, а чини се да воде "рат" око Килијана Мбапеа.

ФОТО: АП
Флорентино Перез не крије да по сваку цену жели француског нападача, који отворено показује жељу да се пресели у Мадрид.
ПСЖ је одбио бројне понуде Реала, а то изгледа као пирова победа. Мбапеу уговор истиче на крају сезоне, а нема назнака да ће га продужити.
Поводом целе ситуације огласио се спортски директор париског клуба Леонардо, поручио је да је незадовољан понашањем славног Реала.
- Није нам се свидело оно што је Реал Мадрид урадио сам Мбапеом. Нисмо чак ни примили званичну понуду последњег дана прелазног рока - истакао је он.
Ипак, чак и да је понуде било у клубу, није било никакве шансе да продају једног од својих најбољих фудбалера.
- Искрено, никада нисмо ни помишљали да продамо Килијана. Понуда из наше перспективе није била довољно добра. Нудили су мање новца него што смо га ми платили - истакао је Бразилац.
Препоручујемо

ШЕИК СЕ РУГА ПРЕДСЕДНИКУ РЕАЛА: Скандал на Твитеру, Ал-Тани исмевао Переза (ФОТО)
01. 09. 2021. у 18:18

РЕАЛ ПОСЛАО НОВУ ПОНУДУ: "Краљевићи" спремни да плате 200 милиона за Мбапеа
30. 08. 2021. у 17:11

УЛТИМАТУМ РЕАЛА ФРАНЦУЗИМА: За Мбапеа 180 милиона или ништа, одлука до недеље!
28. 08. 2021. у 22:01

КО ЋЕ НА ЗВЕЗДУ У ПЛЕЈ-ОФУ: Кијевљани су фаворити, али ни Кипрани нису без шанси
ИАКО су оба тима већ обезбедила учешће у групној фази једног од УЕФА такмичења, улог у овом двомечу је огроман – победник иде у плеј-оф Лиге шампиона, где ће играти против бољег из дуела Црвена звезда – Лех Познањ.
05. 08. 2025. у 07:09 >> 01:36

КРАЈ! Душан Тадић и Црвена звезда - завршена прича!
ЧЕКАЛИ су и навијачи и челници Црвене звезде да Душан Тадић обуче црвено-бели дрес. Сад је цела ова прича добила коначан епилог.
05. 08. 2025. у 16:35

3О ЛЕТА ОД "ОЛУЈЕ" - РУДАН ОШТРО О ХРВАТИМА: "Колико је Срба плутало у бунарима јер се нису укрцали у тракторе..."
ВЕДРАНА Рудан је коментарисала политичку и друштвену климу у Хрватској.
03. 08. 2025. у 16:23
Коментари (0)