СТАНКОВИЋ ТРАЖИ ВИШЕ ОД ИГРАЧА: "Требало је да затворимо утакмицу у 15. минуту, не у 75!"

Оља Мркић

11. 09. 2021. у 22:19

ФУДБАЛЕРИ Црвене звезде славили су против Пролетера у осмом колу Суперлиге Србије, резултат је био 3:0 на стадиону "Рајко Митић". Голове су постигли Секу Саного и два пута Александар Катаи, а меч ће бити упамћен и по дебију Ришаира Живковића.

СТАНКОВИЋ ТРАЖИ ВИШЕ ОД ИГРАЧА: Требало је да затворимо утакмицу у 15. минуту, не у 75!

ФОТО: ФК Црвена звезда

Тренер црвено-белих Дејан Станковић прославио је рођендан на данашњем мечу уз присталице Звезде, а након сусрета открио је своје утиске.

- Било је као што смо и причали. Хвала навијачима пре свега на лепом рођендану. Стварно је пуно емоција овде на Маракани. Маракана и ја славимо исти дан. Добра игра са наше стране, али морам да замерим спортску дрскост. Било је 10 зицера 1 на 1 са голманом, то играчи Звезде морају да завршавају. Мора да буде већег фокуса на томе, не да завршавамо у 78. минуту трећим голом. Требало је да завршимо у 15. минуту са трећим голом - сматра Станковић.

Милан Павков је изашао раније уз помоћ медицинске екипе, а знаке болова у мишићима показивао је и Ришаиро Живковић.

- Павков је изашао, Живковић се вероватно океј осећа. Таман се намештамо како треба, али све је саставни део посла. Ко је ту, са њим идемо даље - рекао је Дејан Станковић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КО ЋЕ НА ЗВЕЗДУ У ПЛЕЈ-ОФУ: Кијевљани су фаворити, али ни Кипрани нису без шанси

КО ЋЕ НА ЗВЕЗДУ У ПЛЕЈ-ОФУ: Кијевљани су фаворити, али ни Кипрани нису без шанси

ИАКО су оба тима већ обезбедила учешће у групној фази једног од УЕФА такмичења, улог у овом двомечу је огроман – победник иде у плеј-оф Лиге шампиона, где ће играти против бољег из дуела Црвена звезда – Лех Познањ.

05. 08. 2025. у 07:09 >> 01:36

Коментари (0)

КРАЈ! Душан Тадић и Црвена звезда - завршена прича!