НАВИЈАЧИ ЗВЕЗДЕ СПРЕМАЈУ СПЕКТАКЛ: "Делије" моћним спотом зову све да дођу на утакмицу против Пролетера (ВИДЕО)

ЗА викед се након репрезентативне паузе наставља Суперлига Србије. Шампион Црвена звезда дочекује Пролетер, а навијачи црвено-белих најављују спектакл.

НАВИЈАЧИ ЗВЕЗДЕ СПРЕМАЈУ СПЕКТАКЛ: Делије моћним спотом зову све да дођу на утакмицу против Пролетера (ВИДЕО)

FOTO: N. Paraušić

Наиме, за утакмицу са клубом из Новог Сада заказана је прослава 58. рођендана стадиона "Рајко Митић" и улаз је бесплатан.

Навијачи домаћих су се потрудили да додатно мотивишу љубитеље фудбала, па су направили спот као својеврсну позивницу за окршај против Пролетера.

Утакмица Црвена звезда - Пролетер игра се у суботу од 20 сати.

Црвено-бели тренутно заузимају другу позицију са 16 бодова из шест утакмица, колико има и водећи Партизан, али два бода више имају црно-бели.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ЧЕСТИТКЕ БЕЛИНГЕМУ И СУДИЈАМА! Огласио се отац Ерлинга Халанда након испадања Норвешке са Мундијала

"ЧЕСТИТКЕ БЕЛИНГЕМУ И СУДИЈАМА!" Огласио се отац Ерлинга Халанда након испадања Норвешке са Мундијала

Бивши норвешки фудбалер Алф-Инге Халанд, отац звезде "викинга" Ерлинга Халанда, огласио се на друштвеним мрежама након испадања Норвешке од Енглеске, и то прозвавши судије.

12. 07. 2026. у 12:30

Коментари (0)

СПЕКТАКЛ У ФИНАЛУ! Разиграни Зверев сања чудо против неприкосновеног Синера