ОДЛИЧНЕ ВЕСТИ ЗА СРБИЈУ: Митровић путује у Даблин!

НАПАДАЧ Србије, Александар Митровић, биће на располагању селектору Драгану Стојковићу и за наредно гостовање, у уторак, у Републици Ирској.

ОДЛИЧНЕ ВЕСТИ ЗА СРБИЈУ: Митровић путује у Даблин!

Фото: Н. Скендерија

Голгетер „орлова“ налази се на списку путника у Даблин и конкурисаће за стартних 11 у предстојећем сусрету.

Подсетимо, због повреде јагодичне кости, Митровић је замењен у 84. минуту сусрета са Луксембургом (4:1). По окончању утакмице, селектор Драган Стојковић Пикси изразио је забринутост, у очекивању коначне дијагнозе.

У недељу јутро стигле су охрабрујуће вести – нападач Србије није теже повређен и биће на располагању стручном штабу пред утакмицу на даблинском стадиону „Авив“. Иза Александра Митровића је одлична серија у квалификацијама, са седам голова из четири утакмице, налази се на челу листе стрелаца у актуелном циклусу.

Полазак експедиције Фудбалског савеза Србије, са београдског аеродрома „Никола Тесла“, заказан је за недељу у 17.05, чартер летом српског авио-превозника.

„Орлови“ заузимају прво место у групи, у прве четири утакмице уписали су три победе и реми.

Србију у уторак очекује једна од кључних утакмица на путу ка Мондијалу у Катару. Од 20.45 гостоваће у Републици Ирској. Утакмицу ће директно преносити Нова С.

(Спорт клуб) 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ЧЕСТИТКЕ БЕЛИНГЕМУ И СУДИЈАМА! Огласио се отац Ерлинга Халанда након испадања Норвешке са Мундијала

"ЧЕСТИТКЕ БЕЛИНГЕМУ И СУДИЈАМА!" Огласио се отац Ерлинга Халанда након испадања Норвешке са Мундијала

Бивши норвешки фудбалер Алф-Инге Халанд, отац звезде "викинга" Ерлинга Халанда, огласио се на друштвеним мрежама након испадања Норвешке од Енглеске, и то прозвавши судије.

12. 07. 2026. у 12:30

Коментари (0)

НОРВЕШКА БАЈКА ЈЕ ЗАВРШЕНА! Џуд Белингем одвео Енглеску у полуфинале Светског првенства