ДОБРА ВЕСТ ЗА ПАРТИЗАН: Санта Клара без најбољег стрелца долази у Београд

Часлав Вуковић

20. 08. 2021. у 19:04

НАВИЈАЧИ Партизана сазнали су једну добру вест када је у питању двомеч са Санта Кларом.

ДОБРА ВЕСТ ЗА ПАРТИЗАН: Санта Клара без најбољег стрелца долази у Београд

Фото: EPA-EFE/EDUARDO COSTA

Португалски клуб остао је без једног од највољих играча пред утакмицу у Београду. Наиме, Карлос Карваљо стрелац првог гола на јучерашњем мечу напустио је ову екипу и потписао уговор са Ал Шабабом.

Одлични нападач се обавезао на трогодишњу вернос тиму из Саудијске Арабије, те га тако неће бити на реваншу у престоници Србије.

Карваљо је прошле сезоне био најбољи стрелац Санта Кларе - наступио је 32 пута у првенству и постигао је 14 голова.

Помало чуди одлука да се тим из Понта Делгаде одлучио на овај потез пре друге утакмице са Партизаном. Али, ипак у питању је сума од 3.000.000 евра, како преносе медији у Португалу и Саудијској Арабији.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ

Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ

ПОЛИЦИЈСКА управа Пожешко-славонске жупаније у Хрватској имала је двоструку интервенцију у суботу, након што су грађани у два наврата пронашли већу количину експлозивних средстава.

09. 11. 2025. у 13:28

Коментари (0)

КАКО ДА НЕ ОСЕТИТЕ ПРАЗНИЧНЕ ТРОШКОВЕ: Телефоном до мКеш кредита ОТП банке за неколико минута