МИЛАН ПАВКОВ: Показали смо снагу када је битно, звездаши су видели колико овај тим може!
МИЛАН Павков је у јучерашњем мечу против Клужа још једном показао колико је значајан за игру црвено-белих.

Фото: М. Вукадиновић
Момак из Бегеча забележио је погодак и асистенцију у победи Црвене звезде од 4:0.Дан након меча је хладне главе говорио за званични сајт црвено-белих.
- Поносан сам на своје саиграче, на овај тим и то што смо успели да покажемо сву нашу снагу када је било битно. Мислим да су се звездаши, још једном, уверили колико овај тим може и да је све оно што се дешавало пре тога био резултат лошег периода који је иза нас. Желим да се захвалим управи и тренеру који су веровали у мене и понудили ми продужење уговора баш пред овај меч. Драго ми је што сам помогао да Звезда одигра још једну добру партију у Европи и сигуран сам да је ово само почетак - почео је Павков.
Поносно је Павков говорио о подршци са трибина која је и синоћ била феноменална.
- Посебна захвалност иде ка звездашкој публици која је била уз нас све време, уз мене такође и надам се да ће већ против ТСЦ-а доћи у великом броју да нам помогне да остваримо врло важну победу, јер сте и ове сезоне сведоци колико је титула важна и колико је сваки меч на путу до њеног освајања битан. Због тога, још један позив свим звездашима да дођу на Маракану у суботу, а ми ћемо дати све од себе да се одужимо добром игром и победом - закључио је Павков.
Препоручујемо

НИЈЕ МОГЛО ГОРЕ ПО ЗВЕЗДУ: УЕФА донела непопуларну одлуку пред плеј-оф Лиге Европе!
11. 08. 2021. у 15:43

КО ЋЕ НА ЗВЕЗДУ У ПЛЕЈ-ОФУ: Кијевљани су фаворити, али ни Кипрани нису без шанси
ИАКО су оба тима већ обезбедила учешће у групној фази једног од УЕФА такмичења, улог у овом двомечу је огроман – победник иде у плеј-оф Лиге шампиона, где ће играти против бољег из дуела Црвена звезда – Лех Познањ.
05. 08. 2025. у 07:09 >> 01:36

КРАЈ! Душан Тадић и Црвена звезда - завршена прича!
ЧЕКАЛИ су и навијачи и челници Црвене звезде да Душан Тадић обуче црвено-бели дрес. Сад је цела ова прича добила коначан епилог.
05. 08. 2025. у 16:35

3О ЛЕТА ОД "ОЛУЈЕ" - РУДАН ОШТРО О ХРВАТИМА: "Колико је Срба плутало у бунарима јер се нису укрцали у тракторе..."
ВЕДРАНА Рудан је коментарисала политичку и друштвену климу у Хрватској.
03. 08. 2025. у 16:23
Коментари (0)