САЛАХ РЕКОРДОМ "ЧЕСТИТАО" НОРИЧУ ПОВРАТАК У ЕЛИТУ: Египћанин урадио нешто што нико није до сада у Премијер лиги!
ФУДБАЛЕРИ Ливерпула савладали су Норич са 3:0 на отварању нове сезоне, а меч је обележио Мухамед Салах.

ФОТО: ТАЊУГ
Египћанин је два пута асистирао, а онда и затресао мрежу Крула, чиме је оборио рекорд Премијер лиге.
Салаху је ово пета узастопна година у којој постиже погодак у првој утакмици сезоне, што никада никоме није пошло за руком у историји Премијер лиге.
Норич је наставио тамо где је стао пре две сезоне, када су изабраници Данијела Фаркеа прилично лако елиминисани из елитног такмичења, па, иако су прошле сезоне били доминантни у Чемпионшипу, "канаринцима" предстоји грчевита борба за опстанак.
Жота је затресао мрежу Норича у 26. минуту, после, чини се, ненамерне асистенције Салаха, али је додавање за Фирмина у 65. минуту било намерно и прецизно, па се Бразилац уписао на семафор само четири минута пошто је заменио стрелца првог гола.
Салах је коначан резултат поставио у 74. минуту, а домаћи су најбољу шансу пропустили у завршници меча, када је прилику да се истакне добио голман "црвених" Алисон.
Препоручујемо

ПЕРЕЗ О НАПУШТАЊУ ЛА ЛИГЕ: Реал се огласио поводом прича о преласку у Премијер лигу
14. 08. 2021. у 12:22

БРЕНДФОРД ОДЛИЧНО ПОЧЕО СЕЗОНУ: Новајлија у Премијер лиги победио Арсенал (ВИДЕО)
13. 08. 2021. у 22:54

ВИРЦ, МИЛИОНИ И СЕЋАЊЕ НА ЖОТУ: Ливерпул креће у поход на СВЕ - прва "жртва" је уздрмани Кристал палас
ОВЕ године у борби за Комјунити шилд гледаћемо обрачун Кристал паласа и Ливерпула. Меч се наравно игра на "Вемблију" и почиње у препознатљивом британском термину од 16 часова по источноевропском времену.
10. 08. 2025. у 07:40

БАЛКАН ВРИ: Ево шта су "делије" урадиле поводом злочиначке акције "Олуја", а шта због дешавања у Црној Гори (ФОТО)
Црвена звезда и ТСЦ састали су се у 4. колу Суперлиге Србије на "Маракани", а том приликом навијачи актуелног првака Србије имале су посебну поруку поводом злочиначке акције "Олуја" током које је из Хрватске, у августу 1995. године, више од 200.000 Срба протерано са вековних огњишта.
10. 08. 2025. у 12:18

"Лекари су Саши Поповићу дали морфијум и тако је умро - није осетио ништа, заспао је! Сада ме дозива по кући"
"ЧЕСТО га сањам, није било тог сна где је он изгледао као у ово последње време када је био болестан, увек га сањам из времена када смо нас двоје почели да се забављамо и кад смо се венчали. Тада је имао ону косицу мало дужу и округле мало веће наочаре и сањам га како је расположен, насмејан, ведар и трчи-јури на све стране."
09. 08. 2025. у 12:05
Коментари (0)