СВИ ЖЕЛЕ МЕСИЈЕВ ДРЕС: Први контингент продат онлајн за 20 минута, ред испред клупског шопа протеже се до станице метроа (ВИДЕО)
ЛИОНЕЛ МЕСИ је представљен на Парку принчева, уз речи председника клуба да је доласком најбољег играча света у ПСЖ исписана историа клуба, фудбала али и целог света.
Printskrin: Twitter/GFFN
Иако му је Нејмар великодушно понудио иконичну "десетку" Меси се захвалио свом пријатељу и одлучио да у ПСЖ носи број 30.
Тај број у Фанцуској резервисан је за треће голмане екипа, али наравно да је Лига 1 учинила преседан у случају Леа.
Јагма за дресовима почела је и пре него што се сазнало који ће број Меси носити, а ред испред званичне радње Пари сен Жермена толико је дуг да се протеже и до улаза у оближњу станицу париског метроа.
Иначе, први контингент дресова продат је онлајн за само 20 минута од тренутка кад је озваничен долазак Месија у редове светаца.
КЕРИК ВОДИ ЈУНАЈТЕД У ЛИГУ ШАМПИОНА? Црвени ђаволи "лете" након смене тренера, али ако неко зна како да их победи то је Тотенхем
МАНЧЕСТЕР јунајтед дочекује Тотенхем у дербију 25. кола Премијер лиге (13.30), са јасном намером да настави победничку серију под вођством Мајкла Карика, док Спарси на "Олд трафорд" долазе у променљивој форми, али осокољени скоријим историјатом међусобних дуела ових екипа.
07. 02. 2026. у 07:20
ХРВАТИ БЕЖАЛИ ОД ОСВЕТЕ СРБА! Паника на ауто-путу због навијача (ВИДЕО)
Откако су навијачи Хајдука, Торцида Сплит, напали код аеродорома у Тузли Звездине присталице из Републике Српске, које су се враћале из Шведске, са меча Лиге Европе против Малмеа, хрватски хулигани баш и не спавају мирно.
07. 02. 2026. у 16:34 >> 17:09
НАЈВИШИ ЧИН МОНАШТВА У ПРАВОСЛАВЉУ: Ко су Схи монаси?
ОВО пострижење назива се „другим крштењем“, постризавани се очишћује од свих грехова и постаје "син светлости“.
08. 02. 2026. у 09:25
Коментари (0)