"ВЕСЕЛИ СЕ СРПСКИ РОДЕ": Узаврела атмосфера на тераси Старог двора, очекују се наши олимпијци!
ВЕЧЕРАС је у Београду организовано славље поводом одличног успеха наших спортиста на Олимпијским играма у Токију.
Фото: Н.Скендерија
Велики број грађана се окупио да поздрави наше најбоље спортисте који би требало да изађу на терасу у сваком тренутку.
Музика се већ чује, ту је и певачица Милица Тодоровић, а посебно емотивно је било када је почела песма "Весели се српски роде".
Сви присутни су певали, а многи су упалили бакље.
НЕПРИЈАТАН ГОСТ НА ОЛД ТРАФОРДУ: Јунајтед јури Лигу шампиона, "трешњице" трећи узастопни тријумф на Театру снова
МАНЧЕСТЕР јунајтед ће и другог понедељка заредом спустити завесу на коло Премијер лиге, када на „Олд трафорду“ угости Борнмут (21.00) у мечу који може много да каже о стварном домету тима Рубена Аморима.
15. 12. 2025. у 09:00
ЗВЕЗДА УКРАЈИНЕ ПРОБАЛА ДА УБИЈЕ РУСКОГ ПУКОВНИКА: Русија не прашта! Ево шта се десило украјинској шампионки
Рат у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, изнедрила је и једну несвакидашњу ситуацију која има везе са спортом. Јер, најновије спортске вести из Русије тичу се украјинске шампионке, која је осујећена у покушају терористичког напада.
14. 12. 2025. у 16:00
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (0)